PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Proponuję zdanie "Ujawnia się ono bowiem dopiero po około miesiąca systematycznego stosowania." przebudować na nieco zgrabniejsze "Ujawnia się ono bowiem dopiero po około miesiącu systematycznego stosowania.".

cenzor, 2016-01-31 11:23:28

Nie jestem lochą ani pijakiem {zdanie teściowej się nie liczy} a ostropest spożywam dość regularnie . Kiedyś nawet uprawiałem .

witch5, 2016-01-27 18:21:41

Wysoki poziom flawonoidów może powodować pęknięcia łańcuchów DNA w genie MLL, który jest podejrzewany o powstawanie zwiększonego ryzyka wystąpienia rzadkich odmian białaczek szpikowych. W wikipedii jest jeszcze kilka fajnych rzeczy jest na temat flawonoidów. Aczkolwiek sylimaryna składająca się z sylidianiny, sylikrystyny i sylibiny ma zbawienne działania na wątrobę. Sylimarol powinien być suplementem diety każdego pijaka :)

zielarz, 2016-01-27 17:31:35

Świnki lepiej są żywione niż ludzie w zbiorowym żywieniu lub w fast foodzie.

smakosz, 2016-01-27 09:48:32BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Udało mi się popryskać borem + Mo i mikro Jak choć 50% wchłonie to będzie OK

jarki

Może być problem bo to mały region Gdyby tak powiedzmy Bawaria się zbuntowała Czy jakiś znaczący region we Francji to byłoby coś Maluśkich jakoś...

Marecki

Jakie dajecie propozycje na jutrzejszy zjazd baranów w sprawie ceta? Liczę na to, że Walonia zostanie przy swoim, a kanadyjski premierek niech...