PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • rolnik 2017-12-27 21:38:31
  albo rolnik albo k... zlodziej i na zus, nie da siwe byc i w tym i w tym,... k,,.a, teraz to nawet chlopow nie am tylko kombinatorstwo i oszustwa
 • Gość 2017-11-16 09:16:05
  Czy ja dobrze rozumiem, że młody rolnik może dalej pracować na etacie, mimo że wziął premię??? To kto obrabrabia gospodarkę???? Ojciec który bierze rentę z KRUS???? To przecież jest jawne oszustwo. Mój sąsiad tak właśnie zrobił. Syn przejął gospodarstwo, pracuje dalej tam gdzie pracował (cały tydzień w dolegacji) a niby chory ojciec dale robi na gospodarstwie sam z tą różnicą że mają premię na młodego pseudo rolnika. Coś tutaj chyba jest nie tak
 • Olo 2017-03-21 15:02:48
  A dlaczego młody rolnik ma pracować dodatkowo???? Tatuś przepisał gospodarstwo, bierze rentę z KRUS, synek dalej pracuje (zabiera pracę bezrobotnym), wziął benefity a tatuś dalej zapieprza i tak się doi państwo
 • Mlody rolnik 2016-03-12 15:16:48
  Zwracam się do państwa z pytaniem dotyczoncym programu " młody rolnik". Po uzyskaniu dofinasowania moge podjąć pracę poza gospodarka oplacajac ZUS oraz KRUS? Czy agencja może podjąć mi dofonasowaniw jeśli bende "dorabial" poza gospodarka?
 • 1qaz 2016-02-23 16:16:02
  Jak się wybiera osła za konia to trudno mówić o jeździe wierzchem. Ten Pan nas utopi. Jeszcze raz zacznie różnicować rolników na tych w KRUS i ZUS, tych w PIS lub (...) to trzeba będzie poprzeć KOD i górników i zakończyć tę szopkę. Już spier....ł propozycję ustawy o nieruchomościach rolnych różnicując ludzi zajmujących się rolnictwem na tubylców, którzy wegetują minimum 5 lat na swojej wsi i miastowych tych którym się udało i stać ich na inwestycje. Raczej nie powinien ten Pan więcej nic naprawiać. Demokraci pozwolili mu w poprzedniej kadencji zasiadać w komisji rolnictwa i niczego się nie nauczył.
 • nowoczesnarolniczka 2016-02-21 13:23:02
  Popieram wypowiedź "gościa" są dwa wyjścia albo teraz Rolnicy to zrozumieją co im ten rzad szykuje I zaprotestuja albo "Polak mądry po szkodzie..."
 • bolek 2016-02-20 19:00:47
  Syn pracuje ma wykształcenie rolnicze w przyszłym roku przejdę na emeryturę ale syn skończy 40 lat i po młodym rolniku.
 • maniek 2016-02-20 18:54:58
  sąsiada córka była na czwartym roku medycyny. Tatuś przepisał na nią wymaganą ilość ha dostali kasę na młodego i panienka po skończeniu studiów pracuje .jest ok kasa dla cwaniaków
 • dylemat 2016-02-20 16:52:40
  Widać Kaczor nie lubi chłoporobotników, tak jak nie lubi żydokomuny.
  Kaczor daje wam wybór: chłop albo robotnik.
  Czyli jest wolność bo jest wybór.
  Tylko trzeba się dobrze zastanowić bo odwrotu kaczor nie lubi :-(
 • jasienieznam 2016-02-20 08:11:03
  Bardzo dobrze niech dotacje weźmie ten co chce pracować w rolnictwie a nie że mlody rolnik mieszka i pracuje za granica a tatus na rolu. Swoja droga trzeba umieć z Unii wydoić. Nie ma to jak poddzirżawić dzieciom hektary i każdy bierze dotacje na w rzeczywistości jednego producenta rolnego.
 • bauer 2016-02-19 22:06:04
  A co w tym złego że młody rolnik dodatkowo pracuje???? dziś z gospodarstwa 30 h ciężko wyżyć więc co w tym złego że ma stały etat i dodatkowo obrabia role??? Czemu nie wprowadzicie możliwośći opłacania zus i krus????Sam bym chętnie z tego skorzystał skoro mając jedną firme opłaca się składki otwierając drugą też musze składki odprowadzać to czemu nie moge płacić krusu skoro mam gospodarstwo a dodatkowo pracuję? Te kilka złotych mnie nie zbawi a pozwoli skorzystać z unijnych funduszy bo wszędzie widze wymóg krus!!! Dla tych co w tym kraju uczciwie chcą się dorobić zamykacie furtki jedno drugiego nie wyklucza a dla tych co w polsce opłacają krus a siedzą za granicą i pracują tam otwieracie koparty....Wasz tok myślenia jest taki że jak opłaca zus to pewnie tatuś mu pola obrabia a on w mieście siedzi a prawda jest taka ze ci co opłacają krus i niby żyją z tych kilki h to siedzą za granicą i to im ktoś to obrabia tego nie potraficie zweryfikować a preferujecie tych drugich...
 • gość 2016-02-19 20:36:10
  Młody rolnik będzie jeszcze bardziej związany z rolnictwem, jak dzięki nowej ustawie pańszczyźnianej i zobowiązaniom wobec ARiMR stanie się zakładnikiem układu.

  Młodzi rolnicy opanujcie się!

  NIE BIERZCIE TEJ KASY.

  PIS szykuje wam piekło.

  W tych niepewnych czasach wzięcie na siebie zobowiązania na 5 lat jest równoznaczne z zawiązaniem sobie stryczka na szyi.

  W kieszeni banków i ARiMR będziecie musieli wypełniać zobowiązanie np: utrzymania 30 krów. Mleczarnie będą się z was śmiać i łaskawie kupować mleko po 30 gr a wy nic nie poradzicie tylko będziecie dopłacać do interesu i oddawać mleko za półdarmo.

  Dzięki nowej ustawie PIS ziemia będzie warta 7-8 tyś. za ha.

  Dotychczasowe zabezpieczenia hipotek nie wystarczą i komornicy ruszą do pracy.

  Rolnik będzie przywiązany do ziemi jak chłop pańszczyźniany w czasach feudalnych.

  Dzięki PIS-wskiej ustawie ANR będzie mogła nacjonalizować ziemię rolników, którzy nie dadzą radę dłużej dopłacać do interesu.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.156.76.187
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!