PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Przed pierwszą komuną gdy zdarzał się jakiś kataklizm, np susza lub długotrwałe deszcze ludzie robili składkę, biegli do szamana, imama,rabina ,księdza (niepotrzebne skreślić) i ten modłami lub magicznymi zabiegami "rozwiązywał problem".
Za pierwszej komuny w takiej sytuacji zbierał się stosowny komitet , wyłaniał komisję, a ta "rozwiązywała problem" zresztą z takim samym skutkiem jak ci wcześniejsi.
Teraz czyli za drugiej komuny z sytuacją losową jaką jest epizoocja "rozprawi się" Komitet Centralny zwany dla niepoznaki komisją europejską i .... "rozwiąże problem"
Oczywiście skutkować to będzie zawłaszczeniem przez nią jeszcze większej władzy i możliwością ingerowania i karania wytypowanych przez siebie winnych, oraz wtrącaniem się w uregulowane życiem i obyczajem zasady gospodarki hodowlanej, i tak " weterynarze mają być PRAWNIE zobligowani do podnoszenia świadomości swych klientów". Wszystko już jasne - za epizoocję odpowiadać będą weterynarze którzy nie podnosili świadomości.
Wszystko już było, jak mi opowiadał doktor u którego w trakcie studiów miałem praktyki w pamiętnym roku 1968 gdy za Stalina szczepił świnie szczepionką Stauba w gospodarstwach rolników aktyw i konfidenci pilnowali czy każda igła używana do szczepienia była właściwie sterylizowana i nie daj Boże gdyby stwierdzono że nie gotowały się odpowiednio długo. Sabotaż i Rakowiecka. Już wtedy winni chorób zwierząt byli weterynarze, choć świadomość rewolucyjną mieli aktywiści.
Podobno jest postęp a widać że ciągle ci "najmądrzejsi" pozostają na etapie przed religijnym i tkwią w myśleniu magicznym i magią się posługują. Kiedyś dokonywano rytualnych czynności aby okiełznać przyrodę, potem wystarczyło spalić czarownicę, potem towarzysz odpowiedzialny za odcinek rolny tracił ten odcinek i szedł do kultury, teraz kolejni urzędnicy zdefekują tony papieru i zwalą winę na nowego kozła ofiarnego. Do auto da fe też dojdziemy.
VIVAT unia!

rola.wet, 2016-02-23 20:12:19BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Do wyłączenia swoich działek? Jestem w trakcie, teraz sprawa należy do wsa. 

arszczecin

http://www.farmer.pl/prawo/nieruchomosci/aktualnosci/jak-wylaczyc-dzialke-z-obwodu-lowieckiego,75957.html ktoś chętny?