PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Przed pierwszą komuną gdy zdarzał się jakiś kataklizm, np susza lub długotrwałe deszcze ludzie robili składkę, biegli do szamana, imama,rabina ,księdza (niepotrzebne skreślić) i ten modłami lub magicznymi zabiegami "rozwiązywał problem".
Za pierwszej komuny w takiej sytuacji zbierał się stosowny komitet , wyłaniał komisję, a ta "rozwiązywała problem" zresztą z takim samym skutkiem jak ci wcześniejsi.
Teraz czyli za drugiej komuny z sytuacją losową jaką jest epizoocja "rozprawi się" Komitet Centralny zwany dla niepoznaki komisją europejską i .... "rozwiąże problem"
Oczywiście skutkować to będzie zawłaszczeniem przez nią jeszcze większej władzy i możliwością ingerowania i karania wytypowanych przez siebie winnych, oraz wtrącaniem się w uregulowane życiem i obyczajem zasady gospodarki hodowlanej, i tak " weterynarze mają być PRAWNIE zobligowani do podnoszenia świadomości swych klientów". Wszystko już jasne - za epizoocję odpowiadać będą weterynarze którzy nie podnosili świadomości.
Wszystko już było, jak mi opowiadał doktor u którego w trakcie studiów miałem praktyki w pamiętnym roku 1968 gdy za Stalina szczepił świnie szczepionką Stauba w gospodarstwach rolników aktyw i konfidenci pilnowali czy każda igła używana do szczepienia była właściwie sterylizowana i nie daj Boże gdyby stwierdzono że nie gotowały się odpowiednio długo. Sabotaż i Rakowiecka. Już wtedy winni chorób zwierząt byli weterynarze, choć świadomość rewolucyjną mieli aktywiści.
Podobno jest postęp a widać że ciągle ci "najmądrzejsi" pozostają na etapie przed religijnym i tkwią w myśleniu magicznym i magią się posługują. Kiedyś dokonywano rytualnych czynności aby okiełznać przyrodę, potem wystarczyło spalić czarownicę, potem towarzysz odpowiedzialny za odcinek rolny tracił ten odcinek i szedł do kultury, teraz kolejni urzędnicy zdefekują tony papieru i zwalą winę na nowego kozła ofiarnego. Do auto da fe też dojdziemy.
VIVAT unia!

rola.wet, 2016-02-23 20:12:19BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

biedron

jest bez cover edge, dzięki za radę

maslak88

no to spokojnie możesz dać jaką chcesz, ja mam też JD pasówkę, tylko kup o szerokości 123 cm, bo zapewne nie ma Cover Edga, a szersza może...