PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Będzie gorzej jak szejkowie i inni zagraniczni kupcy stracą zaufanie do nowych dyrektorów stadnin.

Koniuszy, 2016-03-11 16:08:03

Taaa. Najlepsze o tym wynajmie mieszkania. Co z tego że prawnie dopuszczalne jest podpisanie takiej umowy, ale czy uczciwe? Dla mnie to krętactwo i tyle. To nie prywatny folwark więc niech już przestaną płakać. A skoro są takimi specjalistami to przecież świetlana przyszłość ich czeka wszędzie.

Gregor, 2016-03-08 08:37:52

Zniszczyć coś co funkcjonuje i daje efekty jest bardzo łatwo. Znalezienie odpowiedniego fachowca - wbrew pozorom bardzo trudno. Rozumiem, że trzeba przygotować stołki dla kolesiów, lecz nie tędy droga. Kierowanie stadniną koni to nie jest miejsce dla cwaniaczków. Tu są potrzebni FACHOWCY Z DOŚWIADCZENIEM a nie ludzie którym brak kompetencji w danej dziedzinie. A nowo nominowani - nie mają wiedzy, lecz się szybko uczą. Tylko, że nas wszystkich ta nauka będzie drogo kosztować. Będzie jak zwykle - mądry Polak po szkodzie.

Jurek_m, 2016-03-01 17:14:23

a co to k. wieczny Batman. zwyczajna rotacja zatrudnienia

PO, 2016-03-01 16:56:28

Panowie co was podkusiło?
Dlaczego konie arabskie?

Jest tyle polskich ras:
rasa wielkopolska (wlkp),
rasa huculska (hc),
rasa śląska (śl),
rasa małopolska (młp),
Konik polski, inaczej konik biłgorajski (kn),
Polski koń zimnokrwisty (z).

A wy się uczepiliście tych ARABÓW!

Prezes Wszystkich Prezesów nie mógł na to pozwolić.

koniowaty, 2016-03-01 16:50:12

Myślę, że sprawę raz na zawsze skończyłoby wyłonienie prezesa w uczciwym konkursie (nie wiem czy w spółkach Skarbu Państwa takie słowo jeszcze funkcjonuje jak uczciwość). Dlaczego ANR nie przeprowadza takich konkursów (na stronie jest informacja o odwołaniu konkursu np. w Stadninie Walewice gdzie wg raportu NIK działy się "cuda", gdzie przez 5 lat jeżdżono na oleju opałowym i nikt nie poniósł z tego powodu konsekwencji). Dobrze skonstruowane oczekiwania co do wykształcenia, doświadczenia w branży czy wizji prowadzenia spółki wyeliminowało by karierowiczów i politykierów. Jeszcze do niedawna słyszeliśmy,że wszystkie konkursy są ustawione pod kogoś, teraz jest szansa na to aby pokazać, że może być uczciwie!
ANR sprawuje kontrole na spółkami, zatem typowanie p.o.prezesa, który uważany jest jest za swojego mija się z celem, to zostało udowodnione przez ostanie 8 lat!
A i jeszcze jedno. Dlaczego ANR zwleka z doniesieniem do prokuratury na pana Trele i Białoboka skoro postawiono im publicznie takie zarzuty. Myślę, że w prywatnej firmie nikt by sobie na taką niegospodarność nie pozwolił i znalazł by winnych bez udziału mediów...

Stojący z boku, 2016-03-01 11:49:39

Ludzie wszystko by było dobrze gdyby na miejsca "starych" wchodziły osoby kompetentne z doświadczeniem a nie koledzy z partii bez konkursów. w tym przypadku nowy prezes sam nie zaprzecza że nie ma kompletnie żadnego doświadczenia i to maja byc te "dobre zmiany"?

sdf, 2016-03-01 11:30:29

Brawo dla ministra tak trzymać. Trzeba brać za mordy wszystkich takich krętaczy. Doradzał bym tylko większe informowanie opinii publicznej aby ta nie sugerowała się nagonką medialną na poczynania rządu.

CzasNaZmiany, 2016-03-01 11:05:07

Oj boli ich boli:) gdzie tylko mogą to nagłaśniają

kuba, 2016-03-01 09:54:52

"Tu chodzi o doświadczenie pana Białoboka. Bo w 63-letniej historii stadniny, było tylko dwóch dyrektorów " Pan "derektor " myślał że bedzie pełnił funkcję dożywotnio " bo środowisko jest hermetyczne" i bedzie robił z księgową przewały i mieszkał za zlotówkę. Ot i przyszedł PIS i środowisko "rozhermetyzował" hehehehe

mrówka123, 2016-03-01 09:31:39BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Grójec rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Nowy Prażmów rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia
    • Janki rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia
    • Piaseczno rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Też widziałem w pszenicy głuchego ale to zwykle wiosenne wschody  Przyczynom są grudki ziemi zwykle źle uprawione gliny ...

Marecki

Jak miałem kiedyś z nim problem, to wystarczyło na pole dać ziemiory, albo buraki i było czysto. Kto wie, może to przez ciągłe uprawki, bo w...