PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

u mnie huzar tez miotle pucił, w tym roku pewnei zrobie axiala bo jesienia nie zdazylem nic zrobic. tego axiala bede musial zmieszac z czyms zeby fiolki, habry i przytulie załatwić. Z czym mogę go zmnieszac?

Janek, 2017-03-22 10:16:15

Oprysk jesienią Bizon też przepuścił miotłę.

Marta, 2016-05-18 12:40:44

Jaśku a co to ma do rzeczy czy Mustang czy Lintur to sulfonylomocznik czy nie, jak go nie używa się na miotłę? To miotła jest na to odporna i dlatego lepiej na nią zadziałać Axialem niż np. Huzarem który i u mnie i u moich znajomych ją po prostu przepuszczał.

TomekRol, 2016-04-28 16:22:51

Kolego, lintur zawiera triasulfuron = sulfonylomocznik :), mustang Forte zawiera florasulam i to już nie jest sulfonylomocznik

Jasiek, 2016-04-27 22:44:08

Biathlon jest dobry, ale jak problem z chwastami nie jest duży. Jak jest duży to wolę jednak nie bawić się w mieszaniny i na miotłę prysnąć axialem a na dwuliścienne linturem które czyszczą z nich pole porządnie. Wszystkie pochodne sulfonylomoczników lepiej odstawić.

Jaspis, 2016-04-18 11:27:06BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

2 godziny temu, sapek napisał: ... ja to się kiedyś spotkałem z dziewczyną poznaną przez internet, nawet miała trochę więcej pola...

sapek

... ja to się kiedyś spotkałem z dziewczyną poznaną przez internet, nawet miała trochę więcej pola niż ja ale w gorszej klasie i odpuściłem... :)