PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Pisowcy wytną puszczę,zabiją wszystko co żyje ,żubry które nic nikomu złego nie zrobiły ! Za chwilę będą zające obgryzać sadzonki,a za chwilę jelonki i lisy itd.Powystrzelać wszystko w cholerę i zostawić tylko Kaczyńskiego z kotem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kretyni na stanowiskach mogą zdziałać wiele nieodwracalnych szkód.Tymczasem największym zagrożeniem dla środowiska jesteśmy my sami.PiS dopuścił do władzy niekompetentnych (...) do władzy.

loszka, 2016-03-13 11:53:51

Ktore gminy beda sie wliczać?

Silva, 2016-03-10 00:18:28

Mnie terminologia nie interesuje tylko efekty.Trzeba natychmiast zredukować dziki a przede wszystkim samice. Wszystko za póżno ale gasić pożar trzeba.

Rolnik z lubelskiego, 2016-03-09 22:37:28

Nie istnieje w polskim prawodawstwie coś takiego jak "sanitarny odstrzał". Kiedyś było coś takiego, ale politycy to usunęli z ustawy. Minister nie zna prawa?

Znawca, 2016-03-09 20:53:41

Brawo takich decyzji potrzebujemy zdecydowanych czas odstrzelić trochę tych szkodników co zarazę roznoszą i niszczą pola !!!!

Lesiu , 2016-03-09 18:32:43BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Już się boję Twojego Misiewicza. Szkoda, że Twój nick nie zapisał się na stałe... To by jaja były.

Antoni Maicerewicz

Też bym tak wolał, bo wtedy tego "cwaniaka" widzi każdy. A teraz widzę tylko swój status i swoje cwaniactwo. Zostałeś namierzony. Twe...

jarki

Z wjazdem żaden problem mogę jechać ziemia głodna wody Do odżywek potrzeba tylko nieco cieplej i kilka godzin słońca Jeszcze ten tydzień i...