PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Z doświadczenia wiem, że uproszczona uprawa właśnie zawsze jakieś kłopoty ze sobą niesie, co moim zdaniem bedziew tym roku widać, bo zima była mega łagodna i podejrzewam, że miotła ostro w tym roku zaatakcuje, to więc Marcel taki axial i inne dobre środki np. na dwuliścienne będą pomocne.

PawłPawł, 2016-04-13 20:45:35

no niestety bez orki trzeba liczyć się z większymi problemami z chwastami przy takich uprawach i jak kolega wyżej wspomniał trzeba działać z dobrymi środkami jak wspomniany axial by nie było z chwastami dramatu. Trochę się zastanawiam czy jednak taka uproszczona uprawa nie przynosi tak naprawde więcej problemów…

marcel, 2016-04-13 16:15:07

"Gatunek ten jest natomiast wdzięczny za tradycyjną uprawę roli i oczywiście parasol ochronny w postaci chemicznych zabiegów zwalczania niepożądanej konkurencji na polu." – Meritum. Czyli po prostu jak nie zrobisz w porę oprysku to będziesz miał kłopot, np z jednoliściennymi. Kupowanie najtańszych środków to półśrodek, bo nieskuteczne są, dwa trzeba je stosować w ściśle określonym czasie. U mnie pomógł axial50 stosowany na wiosnę właśnie zaraz na wiosnę robiłem oprysk. Jest szeroki okres stosowania i szeroka temperatura stosowania, co tesz ułatwia pracę.

PawłPawł, 2016-04-11 19:53:34BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

grzegorzsoł

Mam prośbę  do  redakcji   o  uzyskanie  informacji  z  ARiMR oraz  MRiRW kiedy ...

Pałuczanin81

Sugerujesz,że grunt nie wchłonie wody z nawozem.