PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Uważam, że ubój rytualny powinien zostać całkowicie zakazany, a zabicie zwierzęcia powinno odbywać się przez strzał w głowe z ostrej amunicji, ale prawda jest niestety taka, że jeśli nie zabiją zwierzęcia u nas to zrobią to w innym kraju co sprawi, że zwierzę bedzie musiało przeżyć dodatkowo transport, a polscy rolnicy na tym stracą. Dziwi mnie tylko jedno, że Bruksela tak dba o los zwierząt, że wylicza ile krowa musi mieć cm2 w oborze, a nie zakaże tego barbażyństwa.

Aabbcc, 2016-09-19 21:52:34

marcia wróć do garcia a nie takimi sprawami sobie główkę zawracasz. Ja tego nie rozumiem z kąt wy wszyscy wiecie tyle to tym uboju, byliście,widzieliście, ktoś z was umarł w taki sposób ? Nie macie zielonego pojęcia o tym.
O tym jak zachowuje się zwierzę, i jakie procesy hormonalne zachodzą u zwierzęcia podczas uboju. Zajmijcie się sobą i swoim interesem. Każdy z nas kiedyś umrze prędzej czy później, wielu ludzi całe życie cierpi,znosi taki ból o jaki przeciętny człowiek nie może sobie wyobrazić.

Bil, 2016-03-18 21:55:18

empatia
oni nie płacą tym pionkom, baranom którzy chodzą po ulicach i pierd jak potłuczeni, co krowę tylko na filmie czy w książce widzieli. Są osoby które kierują tym wszystkim zdalnie,wysługują się ludźmi płytkimi umysłowo, jeba polaczkami zawistnymi,co rolasowi zazdroszczą dopłaty. Przecież lepiej bydło dodatkowo targać ponad tyś kilometrów i tak na ubój rytualny. I zostawiać tam nasze pieniądze. Ale wtedy obrońcy będą szczęśliwi bo w polsce nie ma uboju rytualnego a ktoś wziął za to niezłą łapówkę. A czy a na tych manifestacjach nie płacą jak u rysia swetru czy szczura schetyny na kod <komitet obrony darmozjadów>

el chapo, 2016-03-18 21:39:41

"Organizacje praw zwierząt będą walczyć o zakaz tego uboju dlatego że dostają łapówki od firmy tej branży z zagranicy" Buhahah to by te firmy szybko by zbankrutowały jakby setkom tysięcy ludzi którzy są przeciw tym prkatykom mieli cokolwiek płacić. Ubój rytualny miał być dozwolony ze względu na mniejszości narodowe w Polsce, a nie na zbijanie kasy kilku firm na eksporcie... Ale biznes nie ma kręgosłupa moralnego, niektórzy to by własne dzieci sprzedali gdyby to było legalne.

empatia, 2016-03-18 16:36:55

panie Kowboj, nas*ane trzeba mieć w głowie, w której niewyobrażalne cierpienie przekłada się na pieniądze.

marta, 2016-03-18 11:47:07

To trzeba mieć nas*ane w głowie żeby niszczyć coś co się jakoś jeszcz kręci.Polska to kraj jeba sprzedawczyków, karierowiczów i świń około korytnych. Już pewnie zagraniczne firmy zacierają łapki na nasze rynki. Przez 8 lat rządu po - psl zagraniczne koncerny wyprowadziły z polski ok 540 miliardów zł ! Teraz niemcy obawiają się o to że polska będzie dbała o własne interesy nawet mówią o tym na głos. Organizacje praw zwierząt będą walczyć o zakaz tego uboju dlatego że dostają łapówki od firmy tej branży z zagranicy.

Kowboj, 2016-03-17 21:24:04

Tak to prawda już raz pis blokowal uboj rytualny , a ludzie o tym zapomnieli . Teraz trybunał może nie obronić tego uboju . Pis ma gdzieś rolników , potrzebni byli żeby wygrać wybory.

rolnik, 2016-03-17 10:14:13

Spokojnie dobra zmiana i eko niedługo uporządkują tę sprawę!!!

rollo, 2016-03-17 09:32:33

A domena halal.pl nadal nie zagospodarowana!

Beatka, 2016-03-17 08:01:09BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

Arimr nie ma nic do tego. Gdyby miał ziemię z KOWR można pomieszać, ale tu??? Co arimr obxgodzi omacnica

przem

czy jest możliwość zgłoszenia "sąsiada" np. do ARiMR za zostawienie ścierni QQ do tej pory?  Badyle po 40 cm, istna uczta dla...