PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Uważam, że ubój rytualny powinien zostać całkowicie zakazany, a zabicie zwierzęcia powinno odbywać się przez strzał w głowe z ostrej amunicji, ale prawda jest niestety taka, że jeśli nie zabiją zwierzęcia u nas to zrobią to w innym kraju co sprawi, że zwierzę bedzie musiało przeżyć dodatkowo transport, a polscy rolnicy na tym stracą. Dziwi mnie tylko jedno, że Bruksela tak dba o los zwierząt, że wylicza ile krowa musi mieć cm2 w oborze, a nie zakaże tego barbażyństwa.

Aabbcc, 2016-09-19 21:52:34

marcia wróć do garcia a nie takimi sprawami sobie główkę zawracasz. Ja tego nie rozumiem z kąt wy wszyscy wiecie tyle to tym uboju, byliście,widzieliście, ktoś z was umarł w taki sposób ? Nie macie zielonego pojęcia o tym.
O tym jak zachowuje się zwierzę, i jakie procesy hormonalne zachodzą u zwierzęcia podczas uboju. Zajmijcie się sobą i swoim interesem. Każdy z nas kiedyś umrze prędzej czy później, wielu ludzi całe życie cierpi,znosi taki ból o jaki przeciętny człowiek nie może sobie wyobrazić.

Bil, 2016-03-18 21:55:18

empatia
oni nie płacą tym pionkom, baranom którzy chodzą po ulicach i pierd jak potłuczeni, co krowę tylko na filmie czy w książce widzieli. Są osoby które kierują tym wszystkim zdalnie,wysługują się ludźmi płytkimi umysłowo, jeba polaczkami zawistnymi,co rolasowi zazdroszczą dopłaty. Przecież lepiej bydło dodatkowo targać ponad tyś kilometrów i tak na ubój rytualny. I zostawiać tam nasze pieniądze. Ale wtedy obrońcy będą szczęśliwi bo w polsce nie ma uboju rytualnego a ktoś wziął za to niezłą łapówkę. A czy a na tych manifestacjach nie płacą jak u rysia swetru czy szczura schetyny na kod <komitet obrony darmozjadów>

el chapo, 2016-03-18 21:39:41

"Organizacje praw zwierząt będą walczyć o zakaz tego uboju dlatego że dostają łapówki od firmy tej branży z zagranicy" Buhahah to by te firmy szybko by zbankrutowały jakby setkom tysięcy ludzi którzy są przeciw tym prkatykom mieli cokolwiek płacić. Ubój rytualny miał być dozwolony ze względu na mniejszości narodowe w Polsce, a nie na zbijanie kasy kilku firm na eksporcie... Ale biznes nie ma kręgosłupa moralnego, niektórzy to by własne dzieci sprzedali gdyby to było legalne.

empatia, 2016-03-18 16:36:55

panie Kowboj, nas*ane trzeba mieć w głowie, w której niewyobrażalne cierpienie przekłada się na pieniądze.

marta, 2016-03-18 11:47:07

To trzeba mieć nas*ane w głowie żeby niszczyć coś co się jakoś jeszcz kręci.Polska to kraj jeba sprzedawczyków, karierowiczów i świń około korytnych. Już pewnie zagraniczne firmy zacierają łapki na nasze rynki. Przez 8 lat rządu po - psl zagraniczne koncerny wyprowadziły z polski ok 540 miliardów zł ! Teraz niemcy obawiają się o to że polska będzie dbała o własne interesy nawet mówią o tym na głos. Organizacje praw zwierząt będą walczyć o zakaz tego uboju dlatego że dostają łapówki od firmy tej branży z zagranicy.

Kowboj, 2016-03-17 21:24:04

Tak to prawda już raz pis blokowal uboj rytualny , a ludzie o tym zapomnieli . Teraz trybunał może nie obronić tego uboju . Pis ma gdzieś rolników , potrzebni byli żeby wygrać wybory.

rolnik, 2016-03-17 10:14:13

Spokojnie dobra zmiana i eko niedługo uporządkują tę sprawę!!!

rollo, 2016-03-17 09:32:33

A domena halal.pl nadal nie zagospodarowana!

Beatka, 2016-03-17 08:01:09BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Grójec rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Nowy Prażmów rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia
    • Janki rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia
    • Piaseczno rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Nawiozłem tego z Kwalifikatem C1 z lokalnej CN- po mięszance był rzepak,po nim jęczmień oz.,gęsty to w nim nie było. Teraz likwidacja...

sapek

... a co do głuchego kiedyś miałem na polu kilka lat pod rząd jare na jednym kawałku... po nich były ziemniaki to w nich głuchy poschodził jakby...