PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

klient ...brawo Ty......susza w całej Europie i na Ukrainie- cieszy .......mało towaru łatwiej sprzedać...mniej roboty przy przerzucaniu ton towaru kasa ta sama......często większa.....a rozsądny rolnik (bez nadmiaru kredytów) sobie poradzi....

z.., 2016-04-04 20:54:58

susza bedzie cały rok budzet bedzie dopłacał,najpierw jednak wzrosna podatki oczywiscie nie dla rolników

klient, 2016-04-04 16:36:09

potwierdzam, u nas też jest cholernie sucho jak na tę porę roku.

nika, 2016-04-04 16:33:15

Pierwszy post pisała koleżanka, jeżeli moge tak powiedzieć. U nas na podlasiu też się kurzy. Uprawiłem wszystkie pola nawet najgorsze zamokliny bez drenacji co mi się jeszcze nigdy nie zdarzyło o tej porze roku. Ehhh nie wróży to dobrze. Moje krówki i mój portfel drugiej takiej suszy mogą nie wytrzymać.

parody, 2016-04-04 11:05:28

Zmiany i to jak najszybciej bo susza już trwa a po drugi zlecieć jakiejś wiarygodnej firmie badanie KBW bo JUNG oszukuje co było widoczne w ostatnim roku gdzie KBW cały czas podawano że jest OK i nie przekracza limitu a jak zaczęto żniwa to się okazało że w ciągu tygodnia wyparowało więcej wody niż przez kilka miesięcy bo rolnicy podczas żniw nie będą liczyć strat .Według JUNG to suszy w ogóle nie było dopiero przyszła jak rolnicy posprzątali pola więc po fakcie i nie miała wpływu na plon :) .
Tak jak kolega powyżej pisze to jest początek kwietnia a sucho jak w czerwcu ale GNUJ przeliczy że nie było wysokiej temperatury więc woda nie mogła wyparować i gdzieś na pewno ukrywa się pod ziemią a KBW jest w 100 % OK . Taką mają koncepcję :)

wodnik szuwarek, 2016-04-04 09:54:28

!!!!!w polu sucho......kurzy się......

....:)kończę siew mojego hultajskiego interesu (oby :).....i...pilnie siejemy za chwilę kuku (5.04)....niech szuka wody.....po drodze drugi oprysk na rzepaku trzeba go "nawrócić" i robale drugi raz......i to ciągłe przepinanie sprzętu za mało o dwa traktory.......Pozdrawiam ludzi pracy.

z.., 2016-04-04 09:11:04BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Mavrik robi problemy z borem pamiętajcie o tym Ja też daję razem z płatkiem a nawet w początku płatka i koniec  Proteus ok...

jarki

Jak się samemu robi to się wie co się ma