PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

klient ...brawo Ty......susza w całej Europie i na Ukrainie- cieszy .......mało towaru łatwiej sprzedać...mniej roboty przy przerzucaniu ton towaru kasa ta sama......często większa.....a rozsądny rolnik (bez nadmiaru kredytów) sobie poradzi....

z.., 2016-04-04 20:54:58

susza bedzie cały rok budzet bedzie dopłacał,najpierw jednak wzrosna podatki oczywiscie nie dla rolników

klient, 2016-04-04 16:36:09

potwierdzam, u nas też jest cholernie sucho jak na tę porę roku.

nika, 2016-04-04 16:33:15

Pierwszy post pisała koleżanka, jeżeli moge tak powiedzieć. U nas na podlasiu też się kurzy. Uprawiłem wszystkie pola nawet najgorsze zamokliny bez drenacji co mi się jeszcze nigdy nie zdarzyło o tej porze roku. Ehhh nie wróży to dobrze. Moje krówki i mój portfel drugiej takiej suszy mogą nie wytrzymać.

parody, 2016-04-04 11:05:28

Zmiany i to jak najszybciej bo susza już trwa a po drugi zlecieć jakiejś wiarygodnej firmie badanie KBW bo JUNG oszukuje co było widoczne w ostatnim roku gdzie KBW cały czas podawano że jest OK i nie przekracza limitu a jak zaczęto żniwa to się okazało że w ciągu tygodnia wyparowało więcej wody niż przez kilka miesięcy bo rolnicy podczas żniw nie będą liczyć strat .Według JUNG to suszy w ogóle nie było dopiero przyszła jak rolnicy posprzątali pola więc po fakcie i nie miała wpływu na plon :) .
Tak jak kolega powyżej pisze to jest początek kwietnia a sucho jak w czerwcu ale GNUJ przeliczy że nie było wysokiej temperatury więc woda nie mogła wyparować i gdzieś na pewno ukrywa się pod ziemią a KBW jest w 100 % OK . Taką mają koncepcję :)

wodnik szuwarek, 2016-04-04 09:54:28

!!!!!w polu sucho......kurzy się......

....:)kończę siew mojego hultajskiego interesu (oby :).....i...pilnie siejemy za chwilę kuku (5.04)....niech szuka wody.....po drodze drugi oprysk na rzepaku trzeba go "nawrócić" i robale drugi raz......i to ciągłe przepinanie sprzętu za mało o dwa traktory.......Pozdrawiam ludzi pracy.

z.., 2016-04-04 09:11:04BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

Chyba nikt takiego nie ma na tym forum,sam nie wiem jak wygląda

miwigos

Chyba inny kąt robienia zdjęcia,Jarki ile szt. na metrze masz ?