PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Odkąd mam koty, nie wiem jak mysz wygląda. Chyba że martwa - koty pod drzwiami zostawiają. Ale nad kotami też trzeba umieć zapanować. Sterylizacja no i oczywiście dokarmianie bo z samych mysz nie wyżyją, odrobaczanie itp. Ale to pikuś w porównaniu z myszami i szczurami. Mysz potrafi w garnkach buszować a szczur wyżera instalacje el. w pojazdach. Koszmar, ale odkąd są koty jest spokój, już 18 lat.

anna, 2016-04-07 05:58:22

"Zadbajmy więc o to, by w gospodarstwie wyeliminować opuszczone, nieużywane pomieszczenia (piwnice, komórki itd.), które mogą stać się doskonałym siedliskiem dla gryzoni."
Genialne,mistrzostwo świata .Ten kto to pisał mistrz !!!!!!!

ekojajo, 2016-04-06 19:10:48

Wszędzie same szkodniki, w gospodarstwie szczury i myszy, na Wiejskiej w Warszawie inne szkodniki, i jak tu żyć. Dobrze, że chociaż Prezes ma kota. Wszystkie myszy połapie.

Poszkodowany, 2016-04-06 09:14:12

Używałem trutek które były różnie pobierane. Prawda jest taka, że najbardziej ekologiczne i humanitarne to trzymanie dobrego kota. Mam dwa po wielu latach i śladu po gryzoniach nie ma żadnego.

M4t3usz, 2016-04-06 08:56:49BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

UeorMdsan

have scored Bo Horvat Jersey. Fran Keep extra a few provides help plus Alex Stalock manufactured 28 helps you to save. Thomas Johansen, Boone...

jarki

Dzięki dzięki ciągle się zastanawiam czy siać qq  Napiszcie jeszcze o tym FAO  Czy wczesne czyli niskie FAO koniecznie znaczy...