PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

" Polsce istnieje 1 mln 300 tys. gospodarstw rolnych" gospodarstw to tak ale na papierze,a rolników utrzymujących się z gospodarstw j jest połowa i od tego trzeba się zabrać............

pawi, 2016-04-07 21:29:42

Boże chroń rolników przed opieką polityków

jpw, 2016-04-06 20:25:12

Po pierwsze nie szkodzić !!!!!!

ekojajo, 2016-04-06 20:20:51

niech Pan Prezydent Duda znajdzie rynki zbytu dla "POLSKICH" towarów, np. dogadać się z Rosją. bo jak na razie to Polska jest rynkiem zbytu dla zagranicznych towarów, szczególnie niemieckich producentów.

Gadać to każdy jeden polityk potrafi jak bardzo ważne jest rolnictwo, szkoda że to tylko taka gadka na pokaz. Bo w rzeczywistości jest tak że jak by mogli to by wszystko sprzedali w obce ręce. Polski rolnik traktowany jest jak śmieć nie tylko przez polityków ale również przez część społeczeństwa, która pojęcia nie ma na czym ten zawód polega i ile trzeba tyrać żeby się czegokolwiek dorobić. Przykro czasami nawet słuchać jak polski rolnik zostaje oczerniany przez społeczeństwo które tylko potrafi gadać, że rolnik to ma dobrze bo wszystko z uni dostanie. Tylko szkoda że niektórzy zapominają że dzięki rolnictwu mają co do gara włożyć!- co racja to racja, ale niektórym to się w głowach już przewraca z tego bogactwa, bo niektórzy tak się już wzbogacili, że mogą co roku samochody zmieniać, nowe ciągniki kupować, remontować budynki, wydawać kasę na byle co i jeszcze będzie narzekał, a drugiemu ledwo na chleb starcza, tak UNIA EUROPEJSKA i jej dotacje poróżniły wieś, to jest ta sprawiedliwość. Zaś nie ma co się dziwić, że w mieście nie mogą patrzeć na rolników, jak przyjadą nowym autem za kilka tysięcy złotych a będą narzekać, że nic się nie opłaca.

rolnik, 2016-04-06 20:00:00

Pytanie za 100 punktów:dzięki komu pisiory wygrały wybory?

lewar, 2016-04-06 19:09:10

Ta PIS - u opieka oczy wypieka / przynajmniej do tej pory /.
Opóźnienie dopłat, ustawa obrocie ziemią ( powinno być - ustawa o wywłaszczeniu ), obsadzanie wysokich stanowisk ludźmi z zarzutami prokuratorskimi - oto jak ta opieka wygląda w praktyce.
Muszę przyznać, że sądziłem, iż co do poziomu tej opieki nikt nie przebije PSL-u. Jednak PIS i jego pomysły utwierdzają mnie coraz bardziej w przekonaniu o mylności tamtego sądu.

quetzalcoatl, 2016-04-06 16:57:02

Co p.Duda może wiedzieć o rolnictwie, czyta co mu napiszą politycznie poprawni, a opieką to niech obejmą kogo innego w latach 50-60 też nas obieli opieką- komuniści. Wieś widzą tylko gdy zbliżają się wybory!!!.

gość, 2016-04-06 16:23:14

Gadać to każdy jeden polityk potrafi jak bardzo ważne jest rolnictwo, szkoda że to tylko taka gadka na pokaz. Bo w rzeczywistości jest tak że jak by mogli to by wszystko sprzedali w obce ręce. Polski rolnik traktowany jest jak śmieć nie tylko przez polityków ale również przez część społeczeństwa, która pojęcia nie ma na czym ten zawód polega i ile trzeba tyrać żeby się czegokolwiek dorobić. Przykro czasami nawet słuchać jak polski rolnik zostaje oczerniany przez społeczeństwo które tylko potrafi gadać, że rolnik to ma dobrze bo wszystko z uni dostanie. Tylko szkoda że niektórzy zapominają że dzięki rolnictwu mają co do gara włożyć!

rolnik, 2016-04-06 15:58:04BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Oglądam od lat kawa+agrobiznes-oprócz forum to mój główny dostawca informacji do lech-polu dziś się nie dało...

jarki

Cena na matif z przed dwóch lat niestety