PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

co łapy wyciąga? A stary to co robi, bierze, co mu się należy niby?
Znacie to?: Socjolog relacjonuje wyniki badań na wsi: starsi ludzie wierzą, że jak będą żyć bez grzechu, nie kradnąc i nie robiąc nic złego, to po śmierci znajdą się w PRL.

dyrektor PGRu, 2016-04-09 15:54:45

młody rolnik tylko wam ziemia w głowie są rejony w polsce co mają po 10-15ha i też żyją ludzie dobrze młody rolnik niech popracuje na tej ziemi troche i dopiero niech łapy wyciąga po ziemie z anr.

rolnik, 2016-04-08 09:04:37

Jeśli to czytasz Młody Rolniku z Olsztyna, wiedź że jestem całą siłą z tobą.
Trzeba jeszcze przymusić ministerstwo do zabierania ziemi zagranicznym spółką z obcym kapitałem, z opcją specjalnego przetargu dla Młodego Rolnika po cenie wywoławczej czynszu dzierżawnego na 10 lat.
Pozdrawiam

Młody.Ronik, 2016-04-08 00:13:30

WARSZAWIAK - czy edukacjia ekonomiczna jest ci kompletnie obca?, wydaje mi się że tak. Wymień gałąź gospodarki która w ten czy inny sposób nie jest dotowana w naszym kraju, to rzecz normalna. Wyobraż sobie( możę dasz radę) że to my produkujemy żywność(choć już większość wieprzowiny itp. jest prod. zagramanicznej , np. niemiaszkowej,dunów). Nie rób z nas darmozjadów, blisko masz na marszałkowską !!! tam poszukaj, jak ci temat obcy to zapraszam do mnie do gospodarstwa 80ha !!! odezwij się, umówimy się , przyjedziesz na 3 -4dni i ogarniesz w tym raczej pustym łbie gdzie w tkwi problem polskiego rolnictwa !!! Zerknij na kraje europy zachodniej - jak tam wyglądają dotacje, jak tam rolnik jest szanowany, jak tam jest chroniona ziemia( unia nas będzie karać za to ?). Takich buraków, którzy wypowiadają się tylko po to by nas skłócić było już wielu na tym forum - jakoś rezultat ich przemyśleń był marny jak marny był efekt. Radzę - skończ szkołę średnią ze średnią, pomyśl, pisz. Warszawiak się odezwał i do tego jeszcz klient WOOW

VDAN, 2016-04-07 20:32:30

Zamiast w szkole strzelać do wróbli matematyki czas uczyć się jest.
Wam zawsze coś nie pasuje. Żona nie dała, wina rolnika krus.

Emil, 2016-04-07 17:35:06


Biznes › Wiadomości › Kraj Obserwuj1362
Newseria Biznes
dzisiaj 07:52
40 proc. młodych Polaków rozważa emigrację zarobkową ze względów finansowych

Blisko połowa Polaków w grupie od 18 do 24 roku życia nie ma pieniędzy na opłacenie podstawowych rachunków. Większość z nich woli opuścić kraj niż zaciągać kolejne zobowiązania. O emigracji zarobkowej myśli 40 proc. młodych. Podobny odsetek przyznaje, że w razie potrzeby nie jest w stanie jednorazowo wydać bez zaciągania pożyczki więcej niż równowartość 300 euro. Jedną z przyczyn ich problemów finansowych może być brak edukacji w tym zakresie zarządzania budżetem domowym.

Nie wiem komu bedziecie sprzedawać swoje produkty jak doicie miasto z ostatniego grosza

warszawiak-klient, 2016-04-07 15:12:23BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

lokizom

@miwigos Ja też aż tyle nie łączę. Grzybowke i skracanie robię osobno

Piotr246

Jeżeli decydujem się na uprawy roślin i warzyw na szeroką skalę to warto skorzystać z usług jakiejś agencji. Myśleliście o Agencji nasiennej?...