PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Ustawa jest na pewno zła. Narusza prawa konstytucyjne Polaków . i niestety znowu dzieli , ziemia dla rolnika mieszkającego na wsi. a gdzie Ci wszyscy Polacy którzy kształcą się w zawodach rolniczych , zootechnicznych i innych Nie będą mogli zakupić sobie ziemi we własnym kraju bo nie spełniają warunku pochodzenia ze wsi?. A wieś może zajmować stanowiska w miastach i zabierać pracę mieszkańcom miast? Ochrona przed obcokrajowcami tak tylko inaczej bez krzywdzenia i ograniczania własnych rodaków.
Druga sprawa to sztuczne spowodowanie taką polityką obniżenia cen naszej ziemi, a jednocześnie zachwianie gospodarki rynkowej. Myślę ,że jednak jest to ingerencja w szeroko pojęte prawo własności a mianowicie ingerencja w cenę ewentualnej sprzedaży ziemi. Ta ustawa naruszyła również bezpieczeństwo dla ew. inwestycji w ziemię oraz poczucie bezpieczeństwa rolników, niektórym dała sztuczną nadzieję ,że dostaną coś za darmo , co będzie innemu odebrane z mocy ustawy. Myślę ,że Trybunał Europejski odrzuci ustawę w takiej formie i nie będzie to dobre dla poparcia obecnie rządzących, a straszna szkoda bo 4 lata szybko zleci i stracić w oczach tak dużej grupy to straszna bezmyślność.

rolnik, 2016-04-19 15:39:27

Komuna wróciła. Po cichu będą nacjonalizować ziemię i płacić minimalne odszkodowania , których wartosc ANR sama sobie okresli. Ceny ziemi spadną o połowę i wszyscy na tym stracą.

stary rolnik, 2016-04-14 10:51:34

Niech kraj chroni swojej własności, swojej, a nie mojej kolego

normal, 2016-04-14 09:24:07BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

Miwigos, aby to zrobić trzeba szyszke aut 

miwigos

Rząd  obieca że ASF zlikwiduje w 2019 roku oby,chodż mnie świnki mnie obchodzą  bezpośrednio ,ale pośrednio niestety tak