PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

To ciekawe, ze ten oszust Obajtek jednych PSL-wców zwolnił od razu a drugich nawet nie tchnał. W centrali naPoleczki mówi sie, ze Obajtek przyszedł do firmy z gotowa lista tych, ktorych rosyzc nie moze i przekazął tę liste kadrowej KAndziakowej.
To zresztą są tzw jaj ekologiczne. bo Obajtek mówi, że w jednej firmie małżeństwa nie powinny pracować. proszę przykład z pierwszej reki: Dyrektorka Kadr u Obajtka Wioletta Kandziak je małżonką Bartłomieja Kandziaka, naczelnika wydziału w Departamencie wsparcia Rybactwa. Rączka rączkę myje ??/

śledź, 2016-04-25 17:28:16

Może ktoś zapyta Obajtka jak to jest, że Obajtek zachował w pracy , autorkę realizowanego od 2014 roku programu Agroszansa. redaktorkę Marię Sikorską, która w grudniu 2015 roku realizując cały czas Agroszansę za pieniądze ARiMR została etatowa ( ze świetną pensją) doradczynią prezesa Andrzeja Grossa czyli głównego PSL-wca. i dziś znów doradza medialnie tym razem Obajtkowi, choc przeciez Obajtek ma Biura Prasowe z dyrektorka redaktorka Agnieszka Szymańska i wicedyrektorem Zbigniewem Roragiewiczem na czele. Pracująca dla PSL a właściwie robiąca w Agroszansie kampanie do Sejmu Prezesowi Grossowi z PSL jest dziś dobra dla Pisowskiego Prezesa Obajtka, dziwne.

RULNIQUE, 2016-04-21 11:58:13

Jestem (chyba) jednym z tych trzech pracowników, którzy otrzymali wypowiedzenia bez o obowiązku świadczenia pracy. Otrzymałem z rąk naczelnika wydziału w kadrach ARIMR trzymiesięczne wypowiedzenie i niemal natychmiast skierowałem sprawę do sadu o bezzasadne wypowiedzenie. Dziwię się, ze do 7 kwietnia br. Sąd Okręgowy w Warszawie nie poinformował ludzi Obajtka, ze będę się chciał z nimi spotkać w sądzie przy ulicy Marszałkowskiej o odszkodowanie za nieuzasadnione wypowiedzenie.

Żołnierz Przeklęty, 2016-04-21 11:43:21

Kiedy ARiMR weźmie się za sztuczne warunki dopłat do bydła. Rolnicy tworzą fikcyjne siedziby dzielą sztucznie krowy i bydło i pracownikom śmieją się w oczy.

franek, 2016-04-20 21:57:56

Jaki deal?? Większość tych z politycznego nadania miało umowy powołania i już dawno ich wyrzucili. Teraz upychają swoich PiS-owskich aparatczyków. Na stronie ARiMR jest jest lista nowych kierowników biur powiatowych, można sprawdzić kogo zatrudnili. Ja z ciekawości sprawdzałem w moim województwie, w pierwszych z brzegu sześciu biurach powiatowych oczywiście sami politycy PiS, żaden nie miał nic wspólnego z rolnictwem. W moim powiecie kierownikiem został radny powiatowy PiS, specjalista od budownictwa.... Ale trzeba przyznać, że obrotny facet, radny, kierownik BP ARiMR, prowadzi firmę zajmującą się wyceną nieruchomości a dodatkowo dorabia jako kierownik budowy... hehhehe normalnie dnia mu chyba mało.... A tak na poważnie prawdziwe czystki będą na początku przyszłego roku kiedy zostaną połączone wszystkie agencje rolne. Listy "oczekujących" na pracę już są tworzone....

jacek, 2016-04-20 20:25:07

@ekojajo
Spokojnie chłopie! Wiele wskazuje na to, że szykuje się gruby deal pomiędzy PIS a PSL - wy głosujecie tak jak trzeba, my pozostawiamy waszych przy korycie.
Trzeba jakoś uciułać tą większość konstytucyjną...
A że to zdrada wiejskiego elektoratu? "Polityk wszak w ogóle nie zna słowa zdrada/ a politycznych ideałów trzeba strzec" jak śpiewał kiedyś pewien bard.

Te wszystkie wpadki, opieszałości i niedociągnięcia Jurgiela mogą być nie wynikiem błędu a działaniem celowym. Po prostu wieś i rolnictwo znowu są polem ustępstw, aby gdzie indziej załatwić swoje polityczne interesy.
Głosowałem na PIS, aby uniknąć czterolistnej ośmiornicy, dzisiejsze zagrywki władzy zaczynam odbierać jako komunikat: "a teraz szanowni rolnicy pocałujcie mnie w ...."

baca56, 2016-04-20 19:49:12

Ile PLN odprawy dostanie sam Obajtek?

Ciekawski, 2016-04-20 17:41:41

Mantur ,Sieszchulski pracownicy z PSL-owskiego nadania,wrogowie rolników do natychmiastowego zwolnienia!. Dlaczego trwa to już 6 miesięcy?O co chodzi? Czy to jakiś deal indywidualny ,czy polityczny !!!!!!???????

ekojajo, 2016-04-20 12:32:44BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

mieto35

Byłem dzisiaj zobaczyć , i raczej przetrwał , nawet nie stracił wszystkich liści ,  chociaż trzeba poczekać aż całkiem ziemia puści ....

ikcomas

Dawałeś na zamarznięte i nie odtajało wystarczająco żeby się wchłonęło i teraz się wkurzasz na wszystkich. Ja się pytam dlaczego, bo można było...