PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

To ciekawe, ze ten oszust Obajtek jednych PSL-wców zwolnił od razu a drugich nawet nie tchnał. W centrali naPoleczki mówi sie, ze Obajtek przyszedł do firmy z gotowa lista tych, ktorych rosyzc nie moze i przekazął tę liste kadrowej KAndziakowej.
To zresztą są tzw jaj ekologiczne. bo Obajtek mówi, że w jednej firmie małżeństwa nie powinny pracować. proszę przykład z pierwszej reki: Dyrektorka Kadr u Obajtka Wioletta Kandziak je małżonką Bartłomieja Kandziaka, naczelnika wydziału w Departamencie wsparcia Rybactwa. Rączka rączkę myje ??/

śledź, 2016-04-25 17:28:16

Może ktoś zapyta Obajtka jak to jest, że Obajtek zachował w pracy , autorkę realizowanego od 2014 roku programu Agroszansa. redaktorkę Marię Sikorską, która w grudniu 2015 roku realizując cały czas Agroszansę za pieniądze ARiMR została etatowa ( ze świetną pensją) doradczynią prezesa Andrzeja Grossa czyli głównego PSL-wca. i dziś znów doradza medialnie tym razem Obajtkowi, choc przeciez Obajtek ma Biura Prasowe z dyrektorka redaktorka Agnieszka Szymańska i wicedyrektorem Zbigniewem Roragiewiczem na czele. Pracująca dla PSL a właściwie robiąca w Agroszansie kampanie do Sejmu Prezesowi Grossowi z PSL jest dziś dobra dla Pisowskiego Prezesa Obajtka, dziwne.

RULNIQUE, 2016-04-21 11:58:13

Jestem (chyba) jednym z tych trzech pracowników, którzy otrzymali wypowiedzenia bez o obowiązku świadczenia pracy. Otrzymałem z rąk naczelnika wydziału w kadrach ARIMR trzymiesięczne wypowiedzenie i niemal natychmiast skierowałem sprawę do sadu o bezzasadne wypowiedzenie. Dziwię się, ze do 7 kwietnia br. Sąd Okręgowy w Warszawie nie poinformował ludzi Obajtka, ze będę się chciał z nimi spotkać w sądzie przy ulicy Marszałkowskiej o odszkodowanie za nieuzasadnione wypowiedzenie.

Żołnierz Przeklęty, 2016-04-21 11:43:21

Kiedy ARiMR weźmie się za sztuczne warunki dopłat do bydła. Rolnicy tworzą fikcyjne siedziby dzielą sztucznie krowy i bydło i pracownikom śmieją się w oczy.

franek, 2016-04-20 21:57:56

Jaki deal?? Większość tych z politycznego nadania miało umowy powołania i już dawno ich wyrzucili. Teraz upychają swoich PiS-owskich aparatczyków. Na stronie ARiMR jest jest lista nowych kierowników biur powiatowych, można sprawdzić kogo zatrudnili. Ja z ciekawości sprawdzałem w moim województwie, w pierwszych z brzegu sześciu biurach powiatowych oczywiście sami politycy PiS, żaden nie miał nic wspólnego z rolnictwem. W moim powiecie kierownikiem został radny powiatowy PiS, specjalista od budownictwa.... Ale trzeba przyznać, że obrotny facet, radny, kierownik BP ARiMR, prowadzi firmę zajmującą się wyceną nieruchomości a dodatkowo dorabia jako kierownik budowy... hehhehe normalnie dnia mu chyba mało.... A tak na poważnie prawdziwe czystki będą na początku przyszłego roku kiedy zostaną połączone wszystkie agencje rolne. Listy "oczekujących" na pracę już są tworzone....

jacek, 2016-04-20 20:25:07

@ekojajo
Spokojnie chłopie! Wiele wskazuje na to, że szykuje się gruby deal pomiędzy PIS a PSL - wy głosujecie tak jak trzeba, my pozostawiamy waszych przy korycie.
Trzeba jakoś uciułać tą większość konstytucyjną...
A że to zdrada wiejskiego elektoratu? "Polityk wszak w ogóle nie zna słowa zdrada/ a politycznych ideałów trzeba strzec" jak śpiewał kiedyś pewien bard.

Te wszystkie wpadki, opieszałości i niedociągnięcia Jurgiela mogą być nie wynikiem błędu a działaniem celowym. Po prostu wieś i rolnictwo znowu są polem ustępstw, aby gdzie indziej załatwić swoje polityczne interesy.
Głosowałem na PIS, aby uniknąć czterolistnej ośmiornicy, dzisiejsze zagrywki władzy zaczynam odbierać jako komunikat: "a teraz szanowni rolnicy pocałujcie mnie w ...."

baca56, 2016-04-20 19:49:12

Ile PLN odprawy dostanie sam Obajtek?

Ciekawski, 2016-04-20 17:41:41

Mantur ,Sieszchulski pracownicy z PSL-owskiego nadania,wrogowie rolników do natychmiastowego zwolnienia!. Dlaczego trwa to już 6 miesięcy?O co chodzi? Czy to jakiś deal indywidualny ,czy polityczny !!!!!!???????

ekojajo, 2016-04-20 12:32:44BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

maslak88

od ilu liści rzepaku można dać pełną dawkę na samosiewy?

jarki

Jest mokro jak cholera ma się ocieplić czyli samosiewy będą szalały  Przez 10 dni zboże jare naprawdę powinno się odbudować czyli masz...