PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Ja nie byłbym przesadnym optymistą..... nie dajmy podpuszczać się spekulantom.... to fakt w kwietniu od wielu lat jest ostatnie odejście w porcie tym bardziej że to realizacja spóźnionego styczniowego kontraktu.... nie wesoło się zapowiada a mażę o odwrotnej sytuacji :( tym bardziej iż magazyn czeka na wietrzenie.....

kiwaczek71, 2016-04-21 07:41:00

a dzisiaj pszenica w USA 3,7 % w gore , qq 2,7% , soja 2,4% , w paryzu troche slabiej , psz.2,1% , qq 2,3% rzepak 0,8%

pawel, 2016-04-20 22:54:45

To co tu piszą to jest jeszcze mały pikuś w porównaniu z Agrobiznesem, tam to jest dopiero jazda. Ale ja już wiem, że jak w Agrobiznesie krzyczą że spada, to ja się ciesze bo to znaczy że jeszcze w tym tygodniu cena wzrośnie, a im mocniej krzyczą - tym mocniej wzrośnie!! obejrzyjcie sobie Agrobiznes z poniedziałku albo końca zeszłego tygodnia jak zrobili nagonkę,że w kwietniu ostatni statek odpływa a jak odpłynie to już chyba nikt nic nie sprzeda.

rr, 2016-04-20 22:50:27

do góry do góry dzisjaj wzrost 20 zł na tonie pszenica paszowa 642zł/t konsumpcja 663 zł/t

Lewy410, 2016-04-20 21:53:52

Kiedyś redakcja o spadkach pisała : Kosmiczne spadki , wielkie przeceny , dołowanie na maksa itp. teraz gdy nastąpiły wzrosty i to znaczne to redakcja nie pisze o wielkich wzrostach tylko o " rwących do góry zbożach " niby to samo ale "rwanie " ma się kojarzyć np. rwaniem zęba , rwaniem drzewa z korzeniami , czyli z niczym przyjemnym . Redakcja nie mogąc przemilczeć wzrostów to choć stara się obrzydzić tą "zjawisko" :)
Oczywiście wielkie zdziwienie i sugerowanie że notowania są rwane niestabilne i być może to eksces :) a nie tendencja trwająca kilka dni . Ile wam płacą za trzymanie takiego przekazu ????

psycholog przekazu, 2016-04-20 21:02:39BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Łódź rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

ikcomas

Mavrik Vita już jest mieszalny - przynajmniej tak zapewnia producent wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. Biscaya to chyba jak idzie...

Pałuczanin81

Przeglądałem stronę Monsanto i wygląda, że nie mają już odmian populacyjnych?