PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • Oszczędny 2016-04-28 01:47:01
  "Budżet na promocję obcięty został przez pół, tak samo jak pula pieniędzy na szkolenia, nagrody i na wymianę samochodów - powiedział prezes ARiMR"

  Proponuję prostaku, żebyś opony do agencyjnych pojazdów kupował w Niemczech na szrocie. Przecież nowe gumy kupują tylko frajerzy. Wtedy to będą prawdziwie PIS-owskie oszczędności.
 • już mu niosą taczkę dębową... 2016-04-28 01:35:51
  Po to Jurgiel wsadził tego słupa Obajtka na stołek, żeby bez problemu pisiorki mogły doić kasę z agencji. Prezes nie grzeszy intelektem dlatego daje się okradać i podpisuje bezmyślnie kwity na siebie. Jak tylko rolnicy zaczną protestować to kozioł ofiarny już jest.
 • Bronisław Czech 2016-04-25 13:36:26
  Najwięksi durnie na stołkach dyrektorskich w ARiMR zostali zatrudnieni przez PIS w pasie południowo - wschodnim czyli na Podkarpaciu, w Lubelskiem i w Podlaskiem.
  Tam to dopiero tytani intelektu pracują. A ten Obajtek, to po prostu Frankenstein, wymyślony i podsunięty Kaczyńskiemu przez Szydło, była burmistrz Brzeszcza. Taka jest o nim prawda. Dymisja Szydło zakończy karierę tej pani.
 • Janina Graczyk 2016-04-24 21:21:01
  Sprawny prezes Obajtek ???? , chyba to on sam pisze o sobie... Nie róbcie sobie jaj Panie i Panowie, to drobny kombinator, który został wykorzystany przez Szydło to jej interesów.
  Krzysztof Jurgiel w ogóle nie chciał tego Obajtka na prezesa ARiMR, i forował Jakucia, ale szydło przeforsowała swojego gościa, ktory jak było trzeba dał folię na paprykarza ze swojej fabryczki ERG Folie Bieruń, a także wziął udział w politycznej szopce pt rzekomy Huragan nad Pcimem, który zniszczył RZEKOM dach szkoły w Pcimiu. MEN dal na naprawę dachu 550 tysięcy złotych a realne szkodly Rejonowy Inspektor budowlany wycenił na 10 000 tysieęy złotych. Taka jest prawda o pospolitym przekrętaczu Obajtku.
 • rolnick 2016-04-24 09:24:49
  Oszczędności i upraszczanie procedur to szlachetne czyny - te pierwsze dla budżetu państwa a drugie dla beneficjentów. Sam jestem beneficjentem i wiem, jak ta papierologia wygląda. Pan Obajtek wygląda na sprawnego pod kątem zarządzania Prezesa i oby tak dalej ale... Pan Daniel powinien wiedzieć, że Polska jest krajem zależnym ekonomicznie od UE i pewne zmiany muszą być przez nią zaakceptowane, mam na myśli akredytację dla nowej jednostki płatniczej. Jednocześnie niesmaczne jest to,że Prezesowi wytyka się fakt, że zatrudnił domniemaną matkę swojego nieślubnego syna. To są sprawy prywatne, nie mające wpływu na zawodową , aktualną pracę Pana Obajtka. Zatrudnił , bo mógł i tyle.
 • zibi 2016-04-22 19:27:12
  Obajtek nie ogarnia ARiMR (patrz potworny bałan w IZR-ach w całym kraju), to co biedaczek zrobi jak dojdzie mu jeszcze jedna Agencja, to się u nich nazywa "lepsza i szybsza zmiana", która skończy się tak jak Janów.
 • Rolnik 2016-04-22 17:26:34
  Obajtek się zdziwi jak pozna nazwisko prezesa połączonych agencji.
 • pracownik 2016-04-22 17:26:11
  Prezes Obajtek mówi wiele rzeczy ale nie wszystko trzeba brać na serio.Spotkanie w Rzeszowie które z założenia miało być spotkaniem z pracownikami było wiecem PIS-U.Wszechobecna pogarda dla wszystkiego co było w ARiMR przed Obajtkiem to pogarda tak naprawdę dla pracowników.Dziwny człowiek ,baaaardzo dziwny
 • doświadczony 2016-04-22 09:39:34
  A ile będzie trwało i kosztowało otrzymanie nowej akredytacji z Unii Europejskiej? Żeby sie nie okazało że dopłaty będą rok póżniej a koszty akredytacji większe niż te "zaoszczędzone pieniądze".Znając życie to jest prawie pewne. A te wyliczenia o 100 milionach to bzdury.Jakby to było takie proste i opłacalne to dawno już by się to zrobiło. Przecież tam nie pracują sami idioci!!!!!
 • to tak oficjalnie? 2016-04-21 22:17:18
  Janina Graczyk, czy ty jesteś prawdziwa? Niby co z tym dzieckiem jest?!!!! Tj. z kim kto je ma?!!!!
 • rock and roll 2016-04-21 21:34:46
  To nie było spotkanie z pracownikami. Pracownicy wypełnili tylko salę na tym czysto politycznym wiecu. Obecność posłów, wojewody czy marszałka nie sprzyjały rozmowom o pracy.
 • chłop z mazur 2016-04-21 21:24:58
  Obajtek połącz moje dopłaty z moim kontem bo głosisz ,że płatnosci juz na finiszu a kogo nie spytam to nikt nie otrzymał płatności.
 • Pracownik ARIMR bez podwyżki od 8-miu lat 2016-04-21 20:56:50
  jak dyrektorzy w ARIMR brali po 300 tys premii to Wam nie przeszkadzało
 • Janina Graczyk 2016-04-21 20:42:39
  Obajtek nie powinien nawet sekundy być prezesem agencji zajmującej się przekazywaniem miliardów złotych do polskich rolników, bo sam jest ubabrany w sprawę sądowa i to o grube pieniądze. Tylko w takim kraju jak Polska drobny oszust z Pcimia wylansowany przez Szydło. Facet nawet technikum weterynaryjnego nie skończył, a legitymuje się dyplomem magistra inżyniera po radomskiej "alma mater", która nie miała prawa wydawać takich dyplomów , bo nie miała prawa do prowadzenia takiego profilu studiów.
  jakim sposobem syn biednego malarza pokojowego dorobił się takiego majątku w tak krótkim czasie. Jeszcze PiS się kiedyś będzie wypierał tego gościa, który do dziś ma problemy z wysławianiem się. Facet, który podobno walczy z nepotyzmem i kumoterstwem a dyrektorem departamenty administracyjno-gospodarczego robi swoja była sekretarkę z Gminy w Pcimiu w dodatku matkę swojego nieślubnego dzieciaka.
 • r3 2016-04-21 18:13:38
  Bardzo słuszna decyzja! Połączyć te agencje, bo one mimo masy posiadanych komputerów nie widzą się nawzajem, ani nie widzą posiadanych danych. Po cholerę dwie agencje gromadzące te same dane, a do tego dyrektorzy, biura , sekretarki,samochody ,kierowcy, struże- przepraszam- ochroniarze, sprzątaczki razy dwa! Poprzednicy dawno tylko obiecali to zrobić, ale żal było stołków dla kolesi.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.159.85.193
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!