PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

wręcz przeciwnie, brakuje mi fachowej literatury, ale takiej na wysokim poziomie, o rolnictwie precyzyjnym i wiejskich ERPach powinni pisać ludzie przynajmniej trochę oblatani w informatyce. Ciągle w śród redaktorów brakuje fascynatów, którzy dogłębnie zweryfikują temat. Nie mam czasu czytać o pierdołach, ani po raz kolejny tylko wprowadzenia do tematu. (a mija się z celem robienie artykułów pod ludzi spoza branży)

Sławmir, 2016-10-05 09:43:06

Tak, przebiegłem po portalach polskich rolniczych. Są one strasznie hermetcyzne, właściwie przeznaczone wyłącznie dla wtajemniczonych, dla specjalistow, nie w nich nic, co m ogłoby zaciekawić osobę spoza branży. Uolewam nam tym. Ma rację "ferrari", że sa pisane strasznie technicznym żargonem.

Dionizy .Jakuć, 2016-05-08 18:31:22

Bardzo ciekawy ten tekst, ale czemu o rolnictwie pisze sie tak technoktraycyznie, bez pasji. To wszystko jest takie suche, szare, może i merytorycznie dokladne i oddające naturę rzeczy, ale nie można tym zanęcić innego czytelnika poza rolnikiem. A szkoda, bo rolnictwo potrzebuje wyjścia na szersze wody. POtrzebuje otarcia na społeczeństw o i wyjścia z rolniczego getta.

ferrari, 2016-05-08 15:35:51BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

witch5

Bez zmian znaczy że woda płynie po śladach tych dłut ? To że raz nie orałeś nie znaczy że gleba ma już taką strukturę że poradzi sobie z dużymi...

john21wall

Witam kolegów! Planuję zmienić siewnik do buraków z poczciwej starej i wysłużonej GAMMY na coś nowszego. Rozglądam się za czymś na 6-12...

Pałuczanin81

Za "dewizy"to kiedyś był szwedzki c-330 albo francuski 126p-a teraz?