PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

To oczywiste, ze inteligentne technologie nie od razu będą dostępne dla wszystkich, a zwłaszcza tych rolników, którzy mają małe gospodarstwa, ale kto wie czy za ileś lat np. nawigacja równoległa nie będzie już standardem. Moim zdaniem tego rodzaju rozwiązania są dużą szansa dla usprawnienia produkcji. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat nawigacji równoległej, systemów wspomagania jazdy czy komputerów polowych to warto zapoznać się z ofertą firmy Polski Farmer.

merkusryy, 2016-11-14 14:25:43

wręcz przeciwnie, brakuje mi fachowej literatury, ale takiej na wysokim poziomie, o rolnictwie precyzyjnym i wiejskich ERPach powinni pisać ludzie przynajmniej trochę oblatani w informatyce. Ciągle w śród redaktorów brakuje fascynatów, którzy dogłębnie zweryfikują temat. Nie mam czasu czytać o pierdołach, ani po raz kolejny tylko wprowadzenia do tematu. (a mija się z celem robienie artykułów pod ludzi spoza branży)

Sławmir, 2016-10-05 09:43:06

Tak, przebiegłem po portalach polskich rolniczych. Są one strasznie hermetcyzne, właściwie przeznaczone wyłącznie dla wtajemniczonych, dla specjalistow, nie w nich nic, co m ogłoby zaciekawić osobę spoza branży. Uolewam nam tym. Ma rację "ferrari", że sa pisane strasznie technicznym żargonem.

Dionizy .Jakuć, 2016-05-08 18:31:22

Bardzo ciekawy ten tekst, ale czemu o rolnictwie pisze sie tak technoktraycyznie, bez pasji. To wszystko jest takie suche, szare, może i merytorycznie dokladne i oddające naturę rzeczy, ale nie można tym zanęcić innego czytelnika poza rolnikiem. A szkoda, bo rolnictwo potrzebuje wyjścia na szersze wody. POtrzebuje otarcia na społeczeństw o i wyjścia z rolniczego getta.

ferrari, 2016-05-08 15:35:51BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Ja bym nawożenie dolistne potraktował podobnie jak fungicydy triazolowe  Minimalna temperatura 10-12°C ważne jest też...

barts

A gdzie byłeś cały tydzień że nie wykorzystałeś pogody ? Pogody możliwe że już nie będzie w tym sezonie, jedynie możesz liczyć na początek...