PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Zgoda - "planeta ziemia to jeden wielki chemiczny ściek". Tylko w tym ścieku masz do wyboru. Dolewać szamba do ścieku lub zastosować nowoczesne filtry ograniczające szkodliwe substancje. Nic nie upoważnia człowieka do dolewania oliwy do ognia i samo-zatruwania w coraz to w większym jak do tej pory natężeni. Nic nie jest w stanie zrekompensować zdrowia, żaden $ chciwych graczy giełdowych i spekulantów. Zresztą pierwsi i drudzy szybko kończą po tych tłustych i nafaszerowanych antybiotykami i chemią hot dogach z "ulicy sezamkowej".

wiem co jem jeszcze żyje, 2016-04-27 10:39:05

Nie ma żadnych upraw ekologicznych, nawet to co się nazywa ekologią, jest pod kontrolą światowych koncernów, które trzymają swoją tłustą łapę także nad ekologią. Czysta ekologia jest już tylko na papierze. gdyby żywność ekologiczna byłaby naprawde ekologiczna musiała by być produkowana chyba na księżycu a jest przecież produkowana na ziemi, ktorej wody sa zatrute a powietrze przesiąknięte szkodliwymi pierwsiastakmi. Ta cała ekologia to jeden wieki BAJER i FRAJER> Bajer ze strony tzw. producentów ekologicznych a frajer ze strony klientów, którzy na te ekologie się nabierają za gruba kasę . Przyjmijcie naiwniacy jedna prawdę , planeta ziemia to jeden wielki chemiczny ściek.

prosty ksionc, 2016-04-25 16:50:28BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Wągrowiec rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Wągrowiec rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Wapno rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

agromatik

No to ja starą pe-lotkę po dziadku A. wyciągam, tylko dajta chopy czas na przesmarowanie antyka.

arszczecin

nasamprzód zajrzyj do agro, on wcześniej niż ja ogarnia mućki.... a co do przyjazdu. nie wierzę, oszust jesteś, byłeś 3 km od i nie...