PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Zgoda - "planeta ziemia to jeden wielki chemiczny ściek". Tylko w tym ścieku masz do wyboru. Dolewać szamba do ścieku lub zastosować nowoczesne filtry ograniczające szkodliwe substancje. Nic nie upoważnia człowieka do dolewania oliwy do ognia i samo-zatruwania w coraz to w większym jak do tej pory natężeni. Nic nie jest w stanie zrekompensować zdrowia, żaden $ chciwych graczy giełdowych i spekulantów. Zresztą pierwsi i drudzy szybko kończą po tych tłustych i nafaszerowanych antybiotykami i chemią hot dogach z "ulicy sezamkowej".

wiem co jem jeszcze żyje, 2016-04-27 10:39:05

Nie ma żadnych upraw ekologicznych, nawet to co się nazywa ekologią, jest pod kontrolą światowych koncernów, które trzymają swoją tłustą łapę także nad ekologią. Czysta ekologia jest już tylko na papierze. gdyby żywność ekologiczna byłaby naprawde ekologiczna musiała by być produkowana chyba na księżycu a jest przecież produkowana na ziemi, ktorej wody sa zatrute a powietrze przesiąknięte szkodliwymi pierwsiastakmi. Ta cała ekologia to jeden wieki BAJER i FRAJER> Bajer ze strony tzw. producentów ekologicznych a frajer ze strony klientów, którzy na te ekologie się nabierają za gruba kasę . Przyjmijcie naiwniacy jedna prawdę , planeta ziemia to jeden wielki chemiczny ściek.

prosty ksionc, 2016-04-25 16:50:28BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Pabianice rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Łódź rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Łódź rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Darłowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Mnie też ciągle się nasuwa analogia do sezonu 2010/11  Najgorszego w moich bolączkach rzepaczanych 

Pałuczanin81

Wg kalendarza juliańskiego dziś jest 9 październik :) gorzej z temperaturą chyba st.Fahrenheita.Mimo wszystko machnę jutro 3/4 pola-też...