PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

następna reforma, aby nie skończyła tak jak reforma stadnin

Jajcarz, 2016-04-29 13:00:50

Inspekcja Weterynaryjna, swoją głupią nadgorliwością przyczyniła się bezpośrednio do spadku pogłowia zwierząt inwentarskich !

amalgamat, 2016-04-27 20:40:25

Do "ekojaja". Inspekcja Weterynaryjna zajmuje się także eksportowanymi produktami żywnościowymi w tym też jajami. Być może wasze ekojaja zawsze były brudne i nie uzyskały pozytywnej oceny.

Jajcarz, 2016-04-27 15:49:06

jeszcze sobie utwórzcie 590 kolejnych inspekcji o tak to nic nie da. W supermarketach Polakom sprzedaje sie totalno guano a polskiego dobrego żarcia nikt nie chce kupić.
Bo biednemu to wiatr w oczy. Oczywiście, dla legitymizowania swojego nieudolnego ministerium Jurgiel i jego kumple założą jeszcze kilkanaście rozmaitych INSPEKCJI takich i śmakich i efekt jak zwykle w waszej sprawie będzie opłakany.

Krzysztof Żyto, 2016-04-27 11:20:47

"Gwarantem tego sukcesu jest Inspekcja Weterynaryjna, której pracę pozytywnie oceniły liczne misje z UE oraz krajów trzecich."
Was maja pozytywnie oceniać Polacy,a nie obcy,którzy pozbywają się śmieci i zalewają nimi Nasz kraj.Tiry z "padliną " wchodzą w Polskę,jak w masło a Wy wpadacie w samozachwyt ! Niemoc czy celowe przymykanie oczu ?

ekojajo, 2016-04-27 10:00:28BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

A gdzie ,bo u mnie brak śniegu Bo u Ciebie nie wiadomo czy ty zachpom, kujpom czy jeszcze wlkp U nas śnieg jest, dopada codzień. W dzień lekko...

witch5

No tak a na Kujawach jak wiosną tak i zimą cienko - tylko w żniwa nie żałuje ...

Marecki

Tyle daje jednorazowy post, gdzie użytkownik nic o sobie nie powie. Pisze, żeby zaistnieć. Wiadomo jedynie tyle, że u niego pada. Czyli gdzieś w...