PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

następna reforma, aby nie skończyła tak jak reforma stadnin

Jajcarz, 2016-04-29 13:00:50

Inspekcja Weterynaryjna, swoją głupią nadgorliwością przyczyniła się bezpośrednio do spadku pogłowia zwierząt inwentarskich !

amalgamat, 2016-04-27 20:40:25

Do "ekojaja". Inspekcja Weterynaryjna zajmuje się także eksportowanymi produktami żywnościowymi w tym też jajami. Być może wasze ekojaja zawsze były brudne i nie uzyskały pozytywnej oceny.

Jajcarz, 2016-04-27 15:49:06

jeszcze sobie utwórzcie 590 kolejnych inspekcji o tak to nic nie da. W supermarketach Polakom sprzedaje sie totalno guano a polskiego dobrego żarcia nikt nie chce kupić.
Bo biednemu to wiatr w oczy. Oczywiście, dla legitymizowania swojego nieudolnego ministerium Jurgiel i jego kumple założą jeszcze kilkanaście rozmaitych INSPEKCJI takich i śmakich i efekt jak zwykle w waszej sprawie będzie opłakany.

Krzysztof Żyto, 2016-04-27 11:20:47

"Gwarantem tego sukcesu jest Inspekcja Weterynaryjna, której pracę pozytywnie oceniły liczne misje z UE oraz krajów trzecich."
Was maja pozytywnie oceniać Polacy,a nie obcy,którzy pozbywają się śmieci i zalewają nimi Nasz kraj.Tiry z "padliną " wchodzą w Polskę,jak w masło a Wy wpadacie w samozachwyt ! Niemoc czy celowe przymykanie oczu ?

ekojajo, 2016-04-27 10:00:28BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Już się boję Twojego Misiewicza. Szkoda, że Twój nick nie zapisał się na stałe... To by jaja były.

Antoni Maicerewicz

Też bym tak wolał, bo wtedy tego "cwaniaka" widzi każdy. A teraz widzę tylko swój status i swoje cwaniactwo. Zostałeś namierzony. Twe...

jarki

Z wjazdem żaden problem mogę jechać ziemia głodna wody Do odżywek potrzeba tylko nieco cieplej i kilka godzin słońca Jeszcze ten tydzień i...