PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • z.. 2016-05-04 07:13:53
  Nie znam p. Obajtka ..jedynie patrzę........widzę na ekranie dziwne TIKI ...nie mnie oceniać...tylko bystremu psychologowi....moje oczy mają tylko spostrzeżenia. Moje doświadczenie życiowe....każe przyglądać się ruchom obserwowanego, wyćwiczona mocno akcentowana (były p. premier) socjotechnika jak i nerwowe TIKI ....niepokoją.......
  Pozdrawiam w polu rośnie ... od dzisiaj będą stacjonować pszczoły....
  Ciekawa jestem o ile wzrosła ilość urzędników.....efektów twórczej pracy na szczeblu powiatowym na razie nie widać i nie czuć ....w kieszeni zazielenienia nie mam ....a to blisko połowa moich dopłat (mam tych nierobów z tyłu)......cena kuku powoli drgnęła na świecie u nas nie za bardzo, najtańszy region cenowo,...a nowa już na wierzchu.....Pozdrawiam ludzi pracy, posadźcie jeszcze kwiatki ....będzie pięknie ......trzeba jakoś tuszować to narodowe .....bure bagienko.
  Wkurza mnie punktacja modernizacji, rzucony lichy ochłap, oszukano rolników, dojrzały rolnik ....do gazu ...choć robi największą produkcję dobrym doświadczeniem. Jakieś 300 rolników z województwa.......może. A miało być tak kolorowo. Więc idziemy do pracy.
 • nika 2016-04-29 09:12:42
  Ocenimy go jak będzie kilka naborów na mgr, mr a nie jeden z ciągle przedłużaną listą (wg mnie bezsens).

  Co do meritum - fajnie jakby przedłużyli, powód prosty więcej czasu a arimr nie wypłaca kasy w tej kolejności jak spływały wnioski przy ich składaniu.
 • Kinia 2016-04-29 07:38:01
  Żyto... co ty wygadujesz, jaki wplyw na decyzje KE ma szef AriMR, kompletnie żaden. To są tematy załatwiane na poziomie ministerialnym, rządowym, współpracy międzynaradowej. A Obajtka bedziemy oceniac za ok. rok, po tym jak bede rozpatrywane wnioski na modernizacje, mlodego rolnika itd a przede wszytskim zobaczymy jak bedzie przebiegac wyplata platnosci bezposrednich za rok bieżący. Wtedy nie bedzie juz mozna powiedziec ze PSL zostawil bagno w ktorym do dzis rolnicy muszą brodzić.
 • wład 2016-04-28 22:59:50
  Jaki smutny Twój komentarz Krzysztofie Żyto, ale smutny.
 • Krzysztof Żyto 2016-04-28 16:27:59
  No to, jeśli ta informacja jest prawdziwa, wygląda na to, że Obajtek uratował swoja głowę spod gilotyny, bo jakby problemy z przedłużeniem okresu wypłacania dopłat trwały to oznaczałoby, że Obajtek nie radzi sobie z materią. Tak to jest jak polityka bierze górę nad kompetencjami. Zootechnik, niepełny Obajtek, bo szkoły weterynaryjnej to nie skończył, nie radzi sobie z taka agencje, bo to nie jest jego rozmiar kapelusza. Po prostu.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.224.91.58
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!