PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Oj Kulfon i tu masz racje jestes kulfonem

XXXX, 2016-05-12 18:37:09

A co a wspólnego silnik za kabiną do środka ciężkości? Trzeba wspomnieć ,że silniki za kabiną często się przegrzewają i palą a żmijki rozprowadzające zboże wzdłuż zbiornika to dodatkowy niepotrzebny element który podnosi koszty eksploatacji i awaryjność

Jarząbek, 2016-05-07 08:29:24

Najważniejszy jest kombajnista. Dobry potrafi wydajnie i bez strat pracować bizonem. Nawet za claasem "rośnie" jak jest źle ustawiony.

T.B., 2016-05-03 11:17:41

Nie wiem co ludzie widzą w Claasie (zwłaszcza płacąc tak ciężkie pieniądze). Claas dominator maxi lub claasic nie ma żadnego rozwiązania które przewyższa rozwiązania konstrukcyjne w konkurencji typu NH TX, JD 20xx, MF 30. Dodatkowo ma gorszą kabine (pod względem komfortu) jak konkurencja. I do tego ten bęben młócący o małej średnicy.

LG, 2016-05-02 21:28:23

Nie gadaj - sa dobre kombajny. Generalnie wszystko dobre to co sie nie psuje. :) jeden chwali jd drugi claasa - norma. Jak dbasz tak masz. Jeden od drugiego bd roznil sie pewnymi rozwiązaniami technicznymi ale wszystko i tak wychodzi w praniu. Bizon tez jest spoko tylko szkoda ze go troche nie wzbogacili o wygodę i niezawodność. W bizonie przydałaby sie np dluzsza gardziel nie trzeba by bylo stać niekiedy przy koszeniu. To tylko przykład ale mimo tego spelnial oczekiwania malych i średnich gospodarstw :)

lol, 2016-05-02 00:15:46

Klas nigdy nie robił dobrych kombajnów a jego popularność wynika z tego że wcześniej niż konkurencyjne marki pojawił się na naszym rynku oraz z dostępności części. Kolejna sprawa to już wiedzą handlarze że po prostu można na tym zarobić. przecie jak sąsiad ma klasa to ja kupie se większego.

Kulfon, 2016-05-01 16:57:38BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

Jarki, zalezy pod jakim kątem spojrzeć. Jeśli pod kontem rolniczym, tak spiereić. Jeśli pod kontem pzł to wzmocnić. Tam jest walka drużyn....

jarki

To tak jak zwykle czy w Warszawie czy też w Brukseli  Co by tu jeszcze spie..olić