PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Oj Kulfon i tu masz racje jestes kulfonem

XXXX, 2016-05-12 18:37:09

A co a wspólnego silnik za kabiną do środka ciężkości? Trzeba wspomnieć ,że silniki za kabiną często się przegrzewają i palą a żmijki rozprowadzające zboże wzdłuż zbiornika to dodatkowy niepotrzebny element który podnosi koszty eksploatacji i awaryjność

Jarząbek, 2016-05-07 08:29:24

Najważniejszy jest kombajnista. Dobry potrafi wydajnie i bez strat pracować bizonem. Nawet za claasem "rośnie" jak jest źle ustawiony.

T.B., 2016-05-03 11:17:41

Nie wiem co ludzie widzą w Claasie (zwłaszcza płacąc tak ciężkie pieniądze). Claas dominator maxi lub claasic nie ma żadnego rozwiązania które przewyższa rozwiązania konstrukcyjne w konkurencji typu NH TX, JD 20xx, MF 30. Dodatkowo ma gorszą kabine (pod względem komfortu) jak konkurencja. I do tego ten bęben młócący o małej średnicy.

LG, 2016-05-02 21:28:23

Nie gadaj - sa dobre kombajny. Generalnie wszystko dobre to co sie nie psuje. :) jeden chwali jd drugi claasa - norma. Jak dbasz tak masz. Jeden od drugiego bd roznil sie pewnymi rozwiązaniami technicznymi ale wszystko i tak wychodzi w praniu. Bizon tez jest spoko tylko szkoda ze go troche nie wzbogacili o wygodę i niezawodność. W bizonie przydałaby sie np dluzsza gardziel nie trzeba by bylo stać niekiedy przy koszeniu. To tylko przykład ale mimo tego spelnial oczekiwania malych i średnich gospodarstw :)

lol, 2016-05-02 00:15:46

Klas nigdy nie robił dobrych kombajnów a jego popularność wynika z tego że wcześniej niż konkurencyjne marki pojawił się na naszym rynku oraz z dostępności części. Kolejna sprawa to już wiedzą handlarze że po prostu można na tym zarobić. przecie jak sąsiad ma klasa to ja kupie se większego.

Kulfon, 2016-05-01 16:57:38BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Łódź rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Przeglądałem stronę Monsanto i wygląda, że nie mają już odmian populacyjnych?

jarki

Chodziło mi o liniową odmianę od monsanta pokrewną californium  Kiedyś cała wieś miała californium i wszyscy byli zadowoleni