PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Oczywiście, że polskie stoiska muszą przypominać bazar w Pcimiu i to projektu niejakiego Obajtka. Inaczej być nie może.

Zocha, 2016-05-07 13:18:26

Prezydent Duda też był w Chinach ale bez rezultatu dla krajowej gospodarki

Jajcarz, 2016-05-06 19:41:34

Kolejna wycieczka ekipy śpiocha. kumpli i przyjaciół trzeba szukać ,,na tej samej wsi, a nie na dziesiątej", dzięki ,,mądrym decyzjom" bliskie rynki zajęte zostały przez zachodnich sąsiadów oni nie mają żadnych oporów aby sprzedawać, tylko my mamy zawsze jakieś obiekcje najczęściej historyczne.

gość, 2016-05-06 11:26:47

Zaraz, zaraz, ja czegos tu nie rozumiem, polskiego konstytucyjnego ministgra rolnictwa przjmuje urzędnik w randze WICEMINISTRA??? to chyba, jakieś kosmiczne jaja są. dlaczego strona polska akceptuje takie poniżające traktowanie przecież to niezgodne z protokołem... ?
Prokocja polskiej spozywki kuleje od lat . W Chinach praktycznie nie istnieje , bo tyle sie mówi o promocji polskich jablek, a np. Unia Owocowa, którą kieruje niejaki Żółcik, badylarz z Grójca, to ile artkułów prasowych zamieścila w chinskiej prasie o tych jabłuszkach ? Jeśli Żółcik nie wie to mu mooge podpowiedziec, ZERO. Pieniądze , które polscy producenci artykułów spożywczych dostają czasami od ARR albo od Unii a wtedy i tak nie mogą prmowac produktu pod polska flagą tylko pod flaga unijną - wydaja głównie na podroże do egozytycznych krajów i picie wódki oraz whisky na stoiskach , które swoim estetycznym wygladem przypominają j czasami stoisko cioci kloci na bazarze w Pcimiu.

COGNE POLSKI, 2016-05-06 09:37:01BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Pany spokojnie on ma kolor ;) To słońce do spółki z telefonem 

Pałuczanin81

Więcej tu nie wchodzę,bo mi żal