PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Ta spora rzesza doświadczonych ludzi nie zrobiła nic przez wiele lat dla dobra rolnika . uczestniczyła jak bezwolna masa w tej biurokratycznej machinie. Nikt nikogo nie zwolnił z myślenia . każdy urzędnik ma obowiązek myśleć przy pracy. Agencja w Gdyni zatrudniała i zatrudnia skupisko byłych policjantów , strażników do jednostki kontrolującej. To nie są ludzie którzy powinni pracować w takich jednostkach. Mają oni ogromne poczucie władzy , arogancję i zachowania okropne nieprzystające urzędnikowi. To nie służy całemu społeczeństwu, nie tylko rolnikowi. Powinno zostać wyrugowane do zera!. Jeżeli obecna władza tego nie zmieni to nic nie ulegnie poprawie.

rolnik, 2016-05-09 11:19:05

Widze ze juz na pisiorow przeszły wszelkie winy i zaniedbania z folwarku peeselowcow . To tak jak platnosc dzierzawy przechodzi na nowego wlasciciela;) arimr pod psl to byla instytucja kolesi i sitwa rodzinna. Nie pomagali a niszczyli rolnikow jak ktos nie byl z sitwy

malorolny, 2016-05-07 10:31:53

Przykaład Pani Moniki obrazuje rządy PSL albowiem sprawa ciągnie się od 2012 roku a wiec jeszcze za czasów Prezesa Grossa.

Związek Zawodowy Rolników Solidarni prosi Panią Monikę o kontakt i przesłanie wyroku celem wystąpienia z pismem do Pana Ministra o podjęcie interwencji w sprawie Pani Moniki i przeprowadzenia kontroli. Sprawę należy zbadać i jeśli ARiMR przegrał proces środki należy wypłacić niezwłocznie żeby gospodarstwo nie padło.

Marcin Bustowski, 2016-05-07 06:12:33

brawo!

comeback, 2016-05-06 23:51:48

ktoś ci mózg wziął i nie oddał

stop idiotom, 2016-05-06 21:45:35

ciekawe ze inne windykacje przebiegają zgodnie z planem tylko rolnik ma brać i nie oddawac i 100 zł na KRUS za 50 ha

stop bolszewii pisowskiej, 2016-05-06 21:29:35

Ja, na ten przykład dowiedziałem się 2 dni temu, że jestem w trakcie kontroli, maj moi drodzy... kiedy kasa, lipiec, może dalej...

normal, 2016-05-06 17:45:59

ciekawe ze kasta swietych krów chce extra przywilejów

rol-nick, 2016-05-06 14:07:56

Bardzo interesujące jest ta informacja o przewlekłej procedurze dotyczacej wypłat... Bo to pokazuje jedno, że "dobra zmiana", poza wyrzuceniem na bruk sporej rzeszy doświadczonych ludzi nic nie przyniosła... Ta gigantyczna biurokratyyczna machina po prostu nie funkcjonuje i tu kłania sie paragraf 22, jesli ktos jeszcze wie o czym jest ta książka. Na szefa takiej instytucji trzeba było powołac sprawnego menedżera po szkole głównej handlowej albo po ekonomii na akademii rolniczej, a nie filutka z "lewym "dyplomem radomskiej "Sorbony", który świadomie i dla własnych korzyści, a także zapewne by uniknąć nieuchronnej kary za korpucje i wyłudzenia przed sądem w Sieradzu dał się PiS wykorzystać do cwanej kampanii, ktora zaowocowała premierostwem dla B. Szydło. W ministerstwie rolnictwa juz wiedzą ze trzeba szukac nowego prezesa, bo kompromitacja kolejnej po ANR agencji rolnej, bedzie poteznym ciosem politycznym dla parti rzadzącej. Fiasko prezesury Obajtka zapoczątkuje koniec złudzeń a jak do tego dojdzie katastrofalna susza, o ktorej już pisza gazety to pogratulowac Jurgielowi "sukcesów" w rolnictwie... Oj niedołęgi polskie, ale cwane niedołęgi, dla własnej kieszeni.

Stefan Ławski, 2016-05-06 11:18:10

Coraz częściej na forum Farmera i - chwała redakcji za to - pojawijaja się delikatne na razie , ale jednak krytyczne w wymowie notki n.yt niezbyt sprawnego funkcjonowania ARIMR pod Obajtkową prezesurą , podobno, ARiMR podobno najwieksza agencja rolniczo- płatnicza platniczej w Unii. No cóż. sam tego chciales Grzegorzu Dyndało. Na razie to marionetkowy prezes Obajtek , powtarza, niczym mantrę, ze poprzednicy wydali milion złotych na niepotrzebne gadżety i to jest tak straszna kasa, że zaraz Polska się zawali. A Tu proszę, parę dni temu na tym forum dowiedzialem, sie, że Obajtek chce wydac na promocję (sic) 6 mln zlotych, to o co tutaj chodzi ?
A jeszcze jedna uwaga : to, że p. Monika nie dostała dopłat bezpośrednich od 2012 roku świadczy o jednym, że Obajtek, poza rodzinami, i małzenstwami oraz swoj kochanką Marzeną Urban, zatrudnia na ulicy Poleczki 90 % niedołęgów. Taka jest prawda. I dobrze im za to niedołęstwo płaci.

COGNE POLSKI, 2016-05-06 10:53:46BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Płock rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Płock rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Od Wlk.Czwartku wraca zima z całodobowym mrozem- bez śniegu!Oj-będziemy pracowali w majowy łikend!

Pałuczanin81

TU jest jeszcze zmarznięte właśnie 4-5 cm poniżej szyjki. CIERPLIWOŚĆI !!!