PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Może obecny rząd chce dobrze, ale do każdej strategicznej ustawy dorzucają korzystne prawa "czarnym". i to jest nie fair... także każdy rząd dba o swoje interesy i czy 8 lat czy 8 miesięcy rządzenia to wszystko idzie ku jednemu aby jak najwięcej "świń" przy państwowym korycie się nażarło

małorolny, 2016-05-29 15:22:24

Rolnictwo jest już na dnie, przez kilka lat spadało lecz teraz dzięki ,,dobrej zmianie" szybko opadło na dno nie potrafią, a może nie chcą nasi ,,wybrańcy" zadbać o interesy polskiego rolnika powinni brać przykład z duńczyków lub holendrów. Oczywiście są nieliczne gospodarstwa które osiągają jakieś nie wielkie zyski, ale na to ma wpływ wiele czynników nie związanych z rolnictwem.

gość, 2016-05-18 07:13:18

do Stefan Ławski
Nick to z lenistwa pierwsze klawisze od lewej. Co do mojej opinii to wynika ona z dosyć dobrej znajomości przedmiotu i obserwacji poczynań wybrańców z polecenia biskupów tzw. dobrej zmiany. Zawsze byłem za ewolucją, na rewolucję nas nie stać a poza tym kim to robić i po co. Pozdrawiam.

1qaz, 2016-05-13 23:00:44

Nie czekam na nikogo ...nie wierze . Właśnie dostałam odpowiedź, mój plan na studnie zatwierdzony......można kopać.....
Zapaść mamy zewnętrzną...wewnątrz kręcimy się jak wariaci...coraz lepiej i więcej....niech TYLKO nikt nas nie mami nie obiecuje, nie psuje rynku (wrzucenie towaru embargowego), nie nakłada coraz to nowej bezsensownej papierologii.....i te ciągłe wzrastające ukryte opłaty......za opryskiwacz , za zaświadczenie do zaświadczenia..... za chłodnie, za ......ASF...za dobrą współprace z Ukrainą (zapominając o naszej produkcji)......wszyscy i wszystko ważniejsze ...na końcu Rolnik.....dla ministerstwa finansów też.....

z.., 2016-05-13 14:27:17

Kto to jest pooseł o bajkowym nazwisku. ?? Nie wiem kim jestes, ale piszesz do rzeczy i inteligentnie, ale przede wszystkim nazwałes po imieniu to co ci idioci z PiS-u nazywaja audytem. Bo to oczywiście nie jest żaden audyt, jeśłi to może jest A Ł D Y T ( korekto nie poprawiaj! a za to, że napisałeś w swoim poście o problemie wody, chylę przed Toba czoło kimkolwiek jesteś !!! SZACUN 1kaz !!!!! Wielkie SZACUN ps czy dobrze rozszyfrowuje Twoj nikc 1qaz to po prostu rozkaz ???

Stefan Ławski, 2016-05-13 09:46:26

To skandal aby ten dziadek do orzechów zwany ministrem plątał się jeszcze po salonach sejmowych i ministerialnych. Podobnie pomylony poseł o bajkowym nazwisku. Wypowiedzi tych panów to stek bzdur, oni mają receptę tylko na wymianę kadr na swoich a rolnictwo ich nie interesuje. Jest tam jeszcze jeden który kiedyś plątał się u ś.p. Lecha, ten co oszukał chłopów i zaproponował aby kościół nabywał ziemię od Skarbu Państwa za przysłowiową złotówkę. Myślę, że kiedyś dojdą do władzy normalni przedstawiciele tego prawie 40 milionowego kraju i wprowadzą normalny porządek a tych uzdrawiaczy z Bożej łaski się rozliczy i odpowiednio nagrodzi. A popisywanie się posłem Burym jako symbolem PSL jest co najmniej nie na miejscu. Każdy dzień tych ludzi w ministerstwie to dzień stracony. Lepiej niech wypłaci smyk jeden dopłaty bezpośrednie za 2015 rok a nie wozi d... po świecie za budżetowe pieniądze. A co do zatrudnienia i nepotyzmu to sprawdzimy przy kolejnej zmianie, tej właściwej. Bredni płynących z trybuny sejmowej których miałem przyjemność posłuchać nie wymyślił audytor, audyt sporządza niezależny podmiot wg pewnych standardów a ten cyrk to kolejny popis dobrej zmiany. Poważny problem dla rolnictwa to na dzień dzisiejszy jest gospodarka wodą, mała retencja, systemy nawadniające i dostęp do odnawialnych źródeł energii a nie gorzkie żale niedouczonych nieudaczników życiowych.

1qaz, 2016-05-13 08:56:57

W centrali na Poleczki pracuje nie 3 tys. a tysiąc osób?
Przepraszam..... ile?

rolnik, 2016-05-13 08:56:42

Wreszcie rozsądny głos "Normalnego rolnika". Poza Myszą i Cesarzem z gospodarza jeszcze bardzo dobrze żyją koryciarze z Prawa i Sprawiedliwości, oraz z Polskiego Stronnictwa Ludowego. To przede wszystkim Poza tym wpis rzeczowy i merytoryczny. Szacunek dla komentatora.

Stefan Ławski, 2016-05-13 08:40:07

Co do polityków ro nie da się dogodzić wszystkim... Ani PiS, PO, PSL, SLD itp. nie dogodzą wszystkim.
Problemem jest dzisiaj:
- pszenica 580-600 - a w sklepie chleb po 3zł
- ceny mleka
- ceny żywca - w sklepie nie kupisz dobrej szynki poniżej 40zł!!! a i tak za dwa dni świeci!!!
- co roku śor drożeją o kilka %
- zakaz uboju hallal i na dodatek czepili się naszych wędzarni - przekrocz granicę a do samego Atlantyku nie ma takich zakazów jak u nas!!!

OD MYSZY DO CESARZA WSZYSCY ŻYJĄ Z GOSPODARZA

Normalny rolnik, 2016-05-13 07:41:52

Jak sie płaci ekologom dopłaty jeszcze raz takie jak innym i koszą łąki i ich nie zbierają przedsiębiorcy którym rzeczpospolita pozwoliła sie wzbogacić nie koszą łubinu bo po co jak ich ciągnikiem można na polu ominąć rolnika rodzinnego kontrolują a obok pole na którym 7 lat sie nie obaliło skiby a bierze dopłaty urzędnicy to wy tworzycie prawo i go egzekwujcie

abc, 2016-05-12 20:46:12

To ten PIS to naprawdę zdolniachy. Pół roku rządu i wszystko rozwalone. A może to po prostu efekt nieróbstwa, korupcji i niekompetencji jaka panowała przez poprzednie 8 lat?

POplątany, 2016-05-12 15:18:34

Akurat uwaga "wład" o braku szans dla tego kraju jest na tzw. miejscu i jest trafna. Nie ziania to postaci rzeczy, ten audyt jest przede wszystkim g. wart. I jeszcze jedna uwaga: na forum Farmera nie ma żadnej dyskuju są tylko podawane informacje, jedne prawdziwe, inne mniej. Jak dyskuja, jak che Pan/ Pani dyskutowac , proszę wziać na warsztat jedną z informacji zawartych w postach.

kicia, 2016-05-12 15:03:32

Poziom dyskusji w Sejmie, ale też tej na forum Farmera, świadczy tylko o braku
odpowiedzialności, chęci życia na koszt innych, obrzucaniu się gównem nawzajem.
Powiedziałbym polski poziom. Ten kraj nie ma większych szans.

wład, 2016-05-12 14:53:20

Jak można formułować takie tendencyjne pytania, przecież poprzedni rząd "rządził" 8 lat a obecny pracuje dopiero kilka miesięcy. Kto to jest ten "redaktor" MP ????

Rolnik, 2016-05-12 14:48:05

Jak wiceprzewodniczący omisji rolnictwa w Sejmie Robert Telus z PiS moze wygadywać z trybuny sejmowej niezgodne z prawdą tezy. Otóz, nieprawą jest jokoby w Centrali ARiMR a miesci się ona, Panie Pośle Telus, przy ulicy Poleczki 33 w Warszawie na Ursynowie, pracowało 3600 osób, ponieważ pracuje tam "tylko" ponad tysiąc osób (1000).
To poi pierwsze, jeśli chodzi o nepotyzm, to jeszcze pod rozwagę taki fakt: czym jest jak nie kumoterstwem, ktory zahacza jednak o nepotyzm jakkolwiek by nań patrzeć, dawanie posady dyrektorskiej swojej byłej sekretarce a obecnej matce nieślubnego dziecka... ? Taką posadę w Centrali ARiMr piastuje od paru miesięcy była sekretarka wójta z Pcimia Daniela Obajtka - Justyna Urban... zwana na Poleczki "Ciotką z Pcimia".

Madzia N., 2016-05-12 12:59:29BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rusinowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Tak zobaczycie (nie mam polisy) odszkodowanie jak świnia niebo  My jesteśmy od płacenia składek udziałowcy od $$$

jarki

Ja bym musiał podać miejscowo mniej powiedzmy że jadę bieg wyrzej  Jedna odmiana musi zaczekać bo nie wiem czy zostanie  Mam...