PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

- weterynarz z PeeSReLu >?
tak miałeś rację myślałem o ministrze zdrowia, bez względu na to kto byłby "szefem" nowej inspekcji, odnoszę wrażenie, że nie chodzi tu o zdrowie polaków (przełkną wszystko), a tylko o zrobienie nowego biznesa, byle zarobić, jak słyszę o lobbujących różnych grupach producenckich to wolę sobie sam uwędzić, zamarynować, upiec itd.
W każdym razie czarno widzę bezpieczeństwo zdrowotne żywności

jedynka (także lek. "nieludzki"), 2016-05-30 18:06:26

Jurgiel po prostu nie ma pomysłu na tę inspekcję, a Radziwiłł nie ma chęci by się zając pielęgniarkami , a co dopiero zdrowiem wszystkich Polaków.

Krajowiec, 2016-05-30 15:36:26

jedynka: podsumowanie się nie udało. Myślałeś o "zdrowia". Szewskim targiem dołoży się PIH - UOKIK i wszystko pod Radę Ministrów. Generalny Wicepremier.
W jakim jeszcze żyję celu
- weterynarz z PeeSReLu >?

byłysPZP, 2016-05-30 14:55:23

Szanowny Panie Pośle, bezpieczeństwo zdrowotne żywności to nie to samo, co bezpieczeństwo handlowe, produkcyjne czy jakościowe. Tu chodzi o zdrowie Polaków, a nie interesy grupy producentów rolnych, rolników.
Min. Rolnictwa jest po to by dbać o interesy rolników i producentów rolnych, i robić wszystko by opłacało im się produkować żywność. (Najmniejsze koszty i najwieksze zyski).
Minister Zdrowia jest po to by dbać o zdrowie Polaków, którzy będą jedli to co zostanie wyprodukowane. I logiczne jest, że w przypadku gdy MIN. Rolnictwa bedzie szefem takiej słuzby to będzie to ewidentny konflikt interesów.
Dlatego wskazane jest aby nadzór nad bezpieczeństwem zdrowotnym żywności miał minister rolnictwa. Tak jak jest to w większości państw unii (2/3) i w strukturach unijnych w Brukseli.

jedynka, 2016-05-29 12:35:49BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Kowary rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Rzeszów rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Kraków, Krowodrza rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

W modusowatych i nie tylko ogólnie we wszystkich antywylegacze  Termin to podstawa i pogoda odpowiednia  Na modusy to...

ikcomas

No dziwne, jesteś bardziej na północy co daje krótszy dzień a więc późniejszą wegetację i teoretycznie zimniej. Poza tym chyba...