PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Fajną galerię zrobiliście, szczególnie udane zdjęcia z szerokiego kąta, pozdr.

fotosik, 2016-06-06 15:03:13

Na targach się nie tylko ogląda. Dla kupujących są okazją do porównania sprzętu w jednym miejscu i znalezienia najlepszej oferty. Czy za dużo?. Nikt nie każe na nie jeździć. Puki są chętni targi będą organizowane. Bednary nie są zagrożone, bo co roku tłumy zwiedzających.

T.B., 2016-06-06 12:17:29

Na jakiej podstawie sądzicie że tego rodzaju imprez jest za dużo? Skoro są, jest wielu wystawców nie brakuje zwiedzających, to o co chodzi? Nie chcesz - nie wystawiaj się. Nie podoba Ci się impreza albo uważasz że jest do niczego nie potrzebna - nie jedź!
Rynek sam weryfikuje, czy to ma sens, czy nie. Osobiście uważam, że duże imprezy takie jak Agro Show, Agrotech w Kielcach czy Zielone Agro Show mogłyby być co dwa lata, po prostu dlatego, że z roku na rok aż tak wiele się nie zmienia w ofercie dla branży rolniczej.

biedron, 2016-06-06 10:37:07

Pokaz może się udał tylko mało kto go widział hehe. Zielone Agro Show - kto się na to jeszcze nabiera?

Jon, 2016-06-06 08:48:05

Nie za duzo tych agroszoł w Polsce jest, a niedłuigo rolników nie będzie. Uleż to dawne lotnisko zapasowe dla Dęblina. Jego samo usytowanie juz nie sklania do odwiedzin. Co innego stare lotnisko dobre jest głownie na zawody motocyklowo- samochodowe. Za duzo jest w Polsce imprez o tym charakterze, a rynek jest za waski zeby chłonac oferte. a jeszcze Ptak Warsaw Expo w listopazie br. chce zorganizowac w swoim podwojach Centralne Targi Rolnicze. ... chyba ich kompletnie pogięło. W Listopadzie organizowac tarfi w hali ?/ no znakomity pomysł, od tzw czapeczki ... chyba.

Justyna Urban, 2016-06-05 22:36:50BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Na końcu nam zmarznie w lutym i tabelki do archiwum

mieto35

Ja mam coś takiego , trochę się różni od tego co dodał @przem  , co źródło to inne dane .