PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

To po ico producenci katrofli założyli sobie Stowarzyszenie Polski Ziemniak ??/ mieli promowac konsumpcję ziemniaka wsrod Polaków widzial ktoś jakąkolwiek promocję ziamniaka polskiego w Radiu, w Telewiji w tytułach prasowych, ? bo ja nie.
Kraj nieporadności i wymądrzania sie a to, to na pewno TAK. W Niedołestwie to mistrzoami świata jesteśmy.

Ziemniak Ziemowit, 2016-06-08 08:55:23

Jesteśmy dla zachodnich zdzierców rezerwuarem taniej siły roboczej i olbrzymim rynkiem zbytu.
Tyle w temacie.
Otake Polske nic nie robiłem.-bolek

synek, 2016-06-08 08:22:25

Bo to jest kolonia, a nie niezawisłe państwo. Kolonizatorzy sprzedają w kolonii swoje produkty, a z kolonii biorą tanią siłę roboczą i surowce. Polski ziemniak to łabędzie śpiew: na rynku praktycznie tylko dwie konsumpcyjne odmiany: Irga i Irys, obie kiepskie. To kompromitacja. Gdzie Alma, Orzeł... gdzie te czasy, gdy w Jadwisinie robiono sensowną robotę? NO, ale jak napisałem: w kolonii nie może być inaczej.

małygrek, 2016-06-08 07:49:22

Polacy to nawet swoich ziemniaków sensownie nie potrafią wypromowac, Ta cała promocja ta jedna wielka drętwota, ale owszem wymądrzać sie i brać , jak w przypadku europosła 50 000 miesięcznie to każdy polski łupek potrafi. Narod niedojdów jesteśmy i niedołegów. Niestety. taka jest prawda.

A.Szymańska, 2016-06-07 15:25:50

Oj to wspolczuje pa Ostrowicczowi i Nowackiemu z Jadwisina, bo juz żaden Polak ich ziemniaczkow z grzybnią do geby wziać nie zechce. A co z promocja ziamniaka w Polsc,e bo jakoś nie slyszalem ze sie cos w tym temacie ruszyło .... A w sklepach az toi sie od ziemniakow agranicznych, no przyznac trzeba, ze profesjonalnie wzieliście sie za promocje.

Sebastian Obajtek, 2016-06-07 14:36:45BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jenofranio

saletra wysiana a tu zima na  całego  i co z tym azotem     

ostropestka

U nas też 1900