PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

To po ico producenci katrofli założyli sobie Stowarzyszenie Polski Ziemniak ??/ mieli promowac konsumpcję ziemniaka wsrod Polaków widzial ktoś jakąkolwiek promocję ziamniaka polskiego w Radiu, w Telewiji w tytułach prasowych, ? bo ja nie.
Kraj nieporadności i wymądrzania sie a to, to na pewno TAK. W Niedołestwie to mistrzoami świata jesteśmy.

Ziemniak Ziemowit, 2016-06-08 08:55:23

Jesteśmy dla zachodnich zdzierców rezerwuarem taniej siły roboczej i olbrzymim rynkiem zbytu.
Tyle w temacie.
Otake Polske nic nie robiłem.-bolek

synek, 2016-06-08 08:22:25

Bo to jest kolonia, a nie niezawisłe państwo. Kolonizatorzy sprzedają w kolonii swoje produkty, a z kolonii biorą tanią siłę roboczą i surowce. Polski ziemniak to łabędzie śpiew: na rynku praktycznie tylko dwie konsumpcyjne odmiany: Irga i Irys, obie kiepskie. To kompromitacja. Gdzie Alma, Orzeł... gdzie te czasy, gdy w Jadwisinie robiono sensowną robotę? NO, ale jak napisałem: w kolonii nie może być inaczej.

małygrek, 2016-06-08 07:49:22

Polacy to nawet swoich ziemniaków sensownie nie potrafią wypromowac, Ta cała promocja ta jedna wielka drętwota, ale owszem wymądrzać sie i brać , jak w przypadku europosła 50 000 miesięcznie to każdy polski łupek potrafi. Narod niedojdów jesteśmy i niedołegów. Niestety. taka jest prawda.

A.Szymańska, 2016-06-07 15:25:50

Oj to wspolczuje pa Ostrowicczowi i Nowackiemu z Jadwisina, bo juz żaden Polak ich ziemniaczkow z grzybnią do geby wziać nie zechce. A co z promocja ziamniaka w Polsc,e bo jakoś nie slyszalem ze sie cos w tym temacie ruszyło .... A w sklepach az toi sie od ziemniakow agranicznych, no przyznac trzeba, ze profesjonalnie wzieliście sie za promocje.

Sebastian Obajtek, 2016-06-07 14:36:45BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

Jarki, zalezy pod jakim kątem spojrzeć. Jeśli pod kontem rolniczym, tak spiereić. Jeśli pod kontem pzł to wzmocnić. Tam jest walka drużyn....

jarki

To tak jak zwykle czy w Warszawie czy też w Brukseli  Co by tu jeszcze spie..olić