PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

I tu zaczną sie schody, Bo jeśli się nie myle, a chyba jednak nie.. Bo najwiekszym producentem jabłek na swiecie są w własnie Chiny. To po co im polskie jablka. ? przecież mają swoje. I to w takiej ilości....

Sinus, 2016-06-21 07:41:18

Oczywiscie smoku, że masz racje, cała ta nasz unijna gospodarka zostala ustawiona pod Rosje, ale jak Francja i inne kraje zdały sobie sprawe, ze Rosjanie biora od nas wszytsko na pniu to tak zachachmeciły, że wymuslisi na Moskwie emnbargo i teraz mozemy obudzic sie wyłacznie z rączka w nocniczku i tysiacami ton naszych niesprzedanych jabłek:-)

Dariusz Mamiński, 2016-06-20 19:03:23

A tak panie Chiny tylko, że nie wezmą a przywiozą swoje tutaj a na poważnie to bez ruskich czy ich lubimy czy nie leżymy i kwiczymy przez kolejne lata bo jak widać nasi wciążj żyją w sferze gospodarczych utopi a jak nie było tak nie ma ma co zrobić z tą rozbuchaną pod rukich produkcją.

smoku, 2016-06-20 17:59:54

POlskie wyorby cukeirincize jakies tam batoniki i inne czekoladki w chinskich sklepacyh sa wystawiana na samym dole połek sklepowych albo wrecz sa oprzepakowywane. Bedzie bardzo trudno nam cokolwiek wynegocjować, bo Polska jak kraj jest zupełnie anoanimowa. dla CHin. Chiny to swiatowe mocarstwo i dla nich licza sie tylko wielkie kraje, albo takie unie jak Europejska, ktorej czscia jestemy, ale Chinczyc nie bardzo sobie zdaja z tegoi sprawe.

Dariusz Mamiński, 2016-06-20 17:29:34BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Elbląg rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Bydgoszcz rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdańsk, Wrzeszcz rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Różyny rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

@thug Czyli chcesz powiedzieć że dff pendimetanine i chlorotoluron Też byś dał na szpilkę w pszenicy ?

ikcomas

Tak jak pisałem wcześniej, niebieska strefa śmierci w powiecie monieckim, minimum na rok. Tymczasem żółta już w 4 województwach, jest w...

Pałuczanin81

z NAPISEM"Tu gospodarzył ŚP(.nn) frajer rolnik wykończony przez CETA lub UE