PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Patrzeć i uczyć się jak się postępuje po wygranych wyborach. Szybko, na bruk. Chłop za dobre głosowanie może przyjść klamkę ucałować i chwalić dobrą zmianę.

1q, 2016-06-22 23:09:34

Dlaczego nie spytają się bezpośrednio zainteresowanych co o tym sądzą. Przyjdzie nowa czapa z układu kolesiowego a doradcy i tak dalej będą klepać biedę za najniższą pensję krajową

Doradca ODR, 2016-06-22 06:47:17

Z wypowiedzią p. posła Telusa: "potrzebne jest doradztwo technologiczne, edukacyjne – którego teraz nie ma" zgadzam się w 100%. Doradcy zajmują się chyba wyłącznie wypełnianiem kwitów na różne dopłaty - i coraz częściej do tego sprowadzają się ich kompetencje.

baca56, 2016-06-21 17:54:32

Jasne, a gdy za pare lat dojdzie do kolejnej wolty politycznej, szefami ODR-ów zostaną dzieci i wnuiki polityków miejskich , bo przecież KOD rekrutuje swoje szeregi głównie z szeregów wielkomiejskich, no przeciez nie z siół i wiosek i tzw kolonii.

Agnieszka Szymańska, 2016-06-21 15:59:47

To oczywiste,że zwycięski PIS chce pozbawić stanowisk zsl-owców i to jest dobre.
Złe jest natomiast,że dyrektorami mogą zostać osoby bez żadnej praktyki i wykształcenia rolniczego a więc córki i synowie posłów i senatorów,którzy właśnie teraz ukończyli licencjat z historii sztuki czy filologii słowiańskiej!

ekojajo, 2016-06-21 15:44:04BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

takie tam w ogórdku stare, ale ciekawe  

Marecki

Dokładnie. Ciepło w buty im się robi i próbują straszeniem, albo zaproszeniem na członka. A ja już kiedyś mówiłem, że członka z...