PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Jestem chory na boreliozę i od kilku lat się leczę ZADNYCH SZCZEPIONEK NA TO GÓWNO NIE MA -a skąd się bierze epidemia-każdy prawdziwy rolnik wam to powie-zakazaliscie wypalania sciernisk w których siedzą larwy, kleszcze,komary,muchy i całe to dziadostwo się pleni, kiedyś nie było tyle tego.

sik, 2016-06-22 17:44:15

Przecież to nie jest kleszcz na tej fotce, tylko bardzo sympatyczne stworzenie z rodziny pajęczakowatych. Po drugie, od kleszczowe zapalenie mózgu jest stosunkowo rzadką chorobą w porównaniu z boreliozą, na którą szczepionki i tak nie ma. Pomysł lansuje raczej lobby farmaceutyczne.

Mnichkrzych, 2016-06-22 11:53:40

Cyt: "...Ze statystyk przedstawionych przez wojewódzkiego inspektora sanitarnego w Olsztynie Janusza Dzisko wynikało, że w ub. roku w całym kraju na boreliozę zachorowały 3062 osoby...". Nie wiem skąd te statystyki, ale Zakład Epidemiologii PZH podaje w swoim meldunku, że w ubiegłym roku na boreliozę zachorowało 13624 osoby. Więc, albo wypowiadała się osoba, która nie ma pojęcia kompletnie o rozmiarze epidemii, albo dziennikarze powielają nierzetelne artykuły

daz, 2016-06-22 11:14:44

jak tak dbają o zdrowie to czemu takie kolejki do lekarzy specjalistów.

kolo, 2016-06-21 22:34:15BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

3 godziny temu, barkas napisał: Działania lubelskiej weterynarii... apel_ASF.pdf Qrwa bioasekuracja...

lokizom

takie cos tylko u nas