PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Panie pośle działaj a rolnicy to zapamiętają.

Rolnik z lubelskiego, 2016-06-24 09:10:54

Droga Pani Wioletto, ale to, że tzw. "elita polityczna", od lat okłamuje nie tylko rolników, ale wszystkich Polaków, nie znaczy, że nie trzeba o tym mówić. Trzeba i to głośno. Może znajdą się wreszcie tacy, którzy będą postępować godnie i rządzić mądrze. Naród ich pozna i przestanie wierzyć ludziom niekompetentnym, bez kwalifikacji i wybierze uczciwych i mądrych. Ale tego musimy się głośno dopinać i rozliczać tych, którzy nas zawiedli. Dajmy szanse Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi naszego Sejmu. Nie tylko Sachajce. Nie będą się czuć osamotnieni. Formalnie biorąc, są przecież z naszego namaszczenia, a nie szefów partii. Przypominajmy im o tym. Głośno.
Pozdrawiam .

Zbigniew Wrocławski, 2016-06-23 19:39:34

Popieram Sachejkę. Pro Motorze, doskonale, że przewodniczący Komisji Rolnictwa to mówi. Nie krytykuj "zbawiciela".. Właśnie trzeba sprawę nagłaśniać wszędzie gdzie się da.. Oni żywią Polskę i zarabiają eksportem. i należy im się szacunek i sprawiedliwe traktowanie, oraz docenienie. Kto jest bardziej użyteczny społecznie, komediant na scenie, czy z szabelką w Zachęcie w walce z fotogramami, czy rolnik rozrzucający obornik na polu, czy o 3-ej rano rozlewający (nawożąc pogłównie), RSM dla uzyskania większych plonów?
Sachejko i Komisjo rolnictwa - TAK TRZYMAJ1.

Zbigniew Wrocławski , 2016-06-23 15:17:18

No, jak widać pojawił sie nastepny poseł zbawiciel uzdrowiciel tym razem od Kukiza, ktory wie jak uszczęśliwić rolników. Powtarzam to jak mantrę od wielu lat, że rolnictwo i rolnicy znajduja sie w medialnym getcie i nikomu, a taki obowiązek spoczywa moim zdaniem na ministrach rolnictwa i rozwoju wsi - nie udało sie wyciągnać rolnictwa z tego getta. Nie udało sie to Lepperowi ,nie udało Sawickiemu , nie udało Kalembie i nie uda sie takzde Jurgielowi. Poseł Sachajko slusznie mowi, ze rolnicy przez nikogo nie sa traktowani jak równorzędni partnerzy, a dlaczego tak sie dzieje ? z prostej przyczyny, dzieje sie tak dlatego, że rolnik jest wyrobnikiem niewolnikiem. To robotnik polny, ktory ma wyrpdukowac zdrowa tania żwynosc i zamknac buzie w kubeł. To wynika z charakteru jego pracy. Produkowanie żywności na polu jest njabradziej niewdzięcznym zajęciem jak wymyslili ludzie. Uprawa ziemi i hodowla to wspólczesne formy niewolnictwo i żadna globalizacja ani żadna mechanizacja czy modernizacja rolnictwa tego nie zmieni. Trzeba naprawde pasjonata i człowieka kochającego to zajecie, aby poświecic sie pracy na roli. Rolnik = wspólczesny niewolnik. Zapraszam do dyskusji.

Pro Motor, 2016-06-23 11:08:56

Może by tak sprawdzać wyrywkowo skupujących w handlu obwoźnym bydło ? Zatrzymać, podjechać do punktu gdzie jest legalizowana waga. Zważyć wyrywkowo kilka sztuk. W przypadku oszukiwania nałożyć surowe kary. Sprawdzać też wagi.

Obserwator, 2016-06-23 08:40:31BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Oglądam od lat kawa+agrobiznes-oprócz forum to mój główny dostawca informacji do lech-polu dziś się nie dało...

jarki

Cena na matif z przed dwóch lat niestety