PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

unia dorobiła tylko kolesów kolesi i armie urzedasów a przecietny chłop stracił 3 razy wiecej niż dostał jałmużny w postaci dopłat obszarowych. To tego dochodzi ubezwłasnowolnienie w wielu ważnych obszarach i dlatego gratulować tylko mądrym Anglikom Bretixu bo w końcu bedą mogli samostanowić o sobie - w uni nie było to możliwe nawet w przypadku poteżnej gospodarczo Anglii choć w negocjacach mieli o wiele lepszą pozycję i twardo negocjowali tam gdzie nas kopano w zadek a ministry nasze bredziły o sukcesie. Poltyka imigracyjna przepełniła tylkoszalę goryczy i zidiociała łunia dostała w ryja aż miło i to był początek rozpadu tego wynaturzonego tworu. Łunie kochają tylko bogaci i wyzyskiwacze ale dziś są w mniejszości mimo, że kapitał mają wielki to biedacy ich zaskoczyli i upokorzyli.

smoku, 2016-06-24 19:04:16

Są równi i równiejsi ;)
I to obrazuje sens tej Unii, dla nich korzyści, nie dla nas, a że hajs Niemcy, Francuzi i Brytyjczycy musieli dorzucić w składkach na "modernizacje" Polski - czysty biznes!
Polacy cieszą się że dostają, a inne kraje Unii jeszcze bardziej.
Poza tym że przyjedzie Polak i się zatrudni za mniejsze pieniądze niż krajan, to na dodatek wyślemy Fendta, Deutz Fahra czy Massey Fergusona.
A z pieniędzmi na autostrade tak samo, nawet jeśli wykona je firma z polskim kapitałem, to właściciel firmy kupi koparki Liebhera(Niemieckie), czy JCB(Brytyjskie) do wykonywania wykopów, do przewozu żwiru, czy też zamontowania "gruszki" kupi Mana albo Mercedesa (Niemieckie firmy), a jeszcze właściciel firmy na koniec z zysków kupi Mercedesa S-klase, aby miał czym jeździć.
I interes kwitnie, jak kogoś obwiniać o to to Roswelta, Churchila i Stalina, że na strone komunistyczną zostaliśmy zrzuceni, a potem na rzecz naszego "przyjaciela" ZSRR zrzekliśmy się pomocy finansowej od USA, którą Niemcy zainwestowali w ten że przemysł.
Ale już odchodząc od tych kwestii to jeden wielki żart że takie rzeczy dzieją się w Unii gdzie niby wszyscy są równi!!
Jak najszybciej powinni rozwiązać ten problem nasi "przyjaciele" z Niemiec i jeszcze wysłać list z przeprosinami.
I to jak najszybciej, bo ostatnie lata kiedy więcej dostaniemy z Unii niż damy, także musimy sobie jakieś rynki robić.

Cebula, 2016-06-23 23:47:37

Proszę o komentarze w temacie. Wypowiedzi bezsensowne i obraźliwe będą usuwane.

K.Hołownia, 2016-06-23 15:30:01

oj kieracik, zdziwyłbyś się gdybyś zobaczył że klas i fent i JD i inne projektują i robią polacy- oczywiście za euro i doskonale potrafią.

Kulfon, 2016-06-23 15:27:57

Polak potrafi! Ale Fendt i Claas też

kierat, 2016-06-23 13:47:34

Jakiś komentarz?? Się uczyć od Niemców gamonie!!!

Głąb, 2016-06-23 12:08:16

Unia daje 50% netto po to zeby wesprzec niemiecki przemysl rolniczy a nie polski kto tego nie rozumie jest zydokomuchem

imigrant z erytrei, 2016-06-23 11:13:51BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Jestem zwolennikiem szybkiego podania caryxu już na czwarty liść  Później można spokojnie przy okazji jakiś tebu dorzucić dla...

jarki

    Jakby tak bioasekurować tą całą hołotę-decydentów