PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

@partia miejska weź się chłopie za uczciwą pracę. Ja od dziecka tyram na wsi w gospodarstwie, ty przez całe życie łopaty w dłoni nie miałeś. Pochwal się, ile zrobiłem dla kraju siedząc za biurkiem i pierdząc w stołek? Kilkadziesiąt lub kilkaset urzędniczych decyzji. Bez twojej pracy kraj będzie istniał dalej, bez pracy rolnika zdechniesz z głodu, chyba że lubisz celulozę i kartki zjesz. Emerytury rolnicze to kpina - ci ludzie, szczególnie starsi napracowali się w życiu, to niech ich wina, że system jest nieszczelny i dopuszcza cwaniaczków z miasta twojego pokroju, Gdyby nie taka patologia miejska KRUS miałby mniejsze wydatki na emerytury miastowych. Kto zna historię, wie że w miastach mieszkali kiedyś w dużej części Żydzi. Ty chyba też masz zaciąg do tego odłamu. Oni gardzili pracą fizyczną, ty też gardzisz. Oby cię życie jeszcze dojechało!!!

Edward, 2016-07-04 07:58:27

@partia miejska - gdzie te dzieci w mieście tak głodują? Może niech idą po pomoc do tych miastowych kundli co przegłosowali wejście do UE, a teraz skomlą między sobą na wykostkowanym chodniczku sponsorowanym przez Brukselę. A dopóki sie ze swoimi za wejście do UE nie rozliczysz, to zamknij ten poradziecki py.sk

Internetowy, 2016-07-03 22:59:13

U nas w okolicy średni i duzi gospodarze dawno zrezygnowali z robienia balotów . Taniej i mniej pracy jest przy zrobieniu pryzmy .To bardzo kosztowna technologia .

mc67, 2016-07-03 18:43:27

nawet jak mleko po 80 groszy, to psie pieniążki kupić owijarkę. przy obecnych cenach usług najlepiej mieć wszystko swoje. /taka owijarka się bardzo szybko zwróci, do tego niezależność - nie trzeba sie łamzać do sąsiada, 9 lat temu kupiłem new hollanda 8050, niby zabytek, a zarobiłem na nowy. Ale nie kupię, bo za dużo podatków w cenie. Dopóki dziadek działa nie zmieniam na nowy.

Edward, 2016-07-03 14:58:41

jak mleko będzie po dwa złote ,to też sobie kupie

mc67, 2016-07-03 11:10:05BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Tasznik to roślina krzyżowa czyli kapustne tak jak rzepak  Zwalczanie jest dość trudne nawet jesienią  Wiedzą to ci...

jarki

Dokładnie pisałem tu kiedyś o mojej sprzeczce z bayerANTEM  Twierdził że tebukonazol to przeżytek a ja mu -przeżytek bo jest 80...