PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

@partia miejska weź się chłopie za uczciwą pracę. Ja od dziecka tyram na wsi w gospodarstwie, ty przez całe życie łopaty w dłoni nie miałeś. Pochwal się, ile zrobiłem dla kraju siedząc za biurkiem i pierdząc w stołek? Kilkadziesiąt lub kilkaset urzędniczych decyzji. Bez twojej pracy kraj będzie istniał dalej, bez pracy rolnika zdechniesz z głodu, chyba że lubisz celulozę i kartki zjesz. Emerytury rolnicze to kpina - ci ludzie, szczególnie starsi napracowali się w życiu, to niech ich wina, że system jest nieszczelny i dopuszcza cwaniaczków z miasta twojego pokroju, Gdyby nie taka patologia miejska KRUS miałby mniejsze wydatki na emerytury miastowych. Kto zna historię, wie że w miastach mieszkali kiedyś w dużej części Żydzi. Ty chyba też masz zaciąg do tego odłamu. Oni gardzili pracą fizyczną, ty też gardzisz. Oby cię życie jeszcze dojechało!!!

Edward, 2016-07-04 07:58:27

@partia miejska - gdzie te dzieci w mieście tak głodują? Może niech idą po pomoc do tych miastowych kundli co przegłosowali wejście do UE, a teraz skomlą między sobą na wykostkowanym chodniczku sponsorowanym przez Brukselę. A dopóki sie ze swoimi za wejście do UE nie rozliczysz, to zamknij ten poradziecki py.sk

Internetowy, 2016-07-03 22:59:13

U nas w okolicy średni i duzi gospodarze dawno zrezygnowali z robienia balotów . Taniej i mniej pracy jest przy zrobieniu pryzmy .To bardzo kosztowna technologia .

mc67, 2016-07-03 18:43:27

nawet jak mleko po 80 groszy, to psie pieniążki kupić owijarkę. przy obecnych cenach usług najlepiej mieć wszystko swoje. /taka owijarka się bardzo szybko zwróci, do tego niezależność - nie trzeba sie łamzać do sąsiada, 9 lat temu kupiłem new hollanda 8050, niby zabytek, a zarobiłem na nowy. Ale nie kupię, bo za dużo podatków w cenie. Dopóki dziadek działa nie zmieniam na nowy.

Edward, 2016-07-03 14:58:41

jak mleko będzie po dwa złote ,to też sobie kupie

mc67, 2016-07-03 11:10:05BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Czyli dałeś te 45g naraz czy zamierzasz to podzielić  Też rozważam bor tylko czy w tym mokrym roku ??

jarki

15 godzin temu, miwigos napisał: Przypomnij  w czym miałem racje Pisałeś gdzieś że lepiej susza jak za mokro