PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

w puszczy białowieskiej i na terenach wokół puszczy stoją tysiące a może dziesiątki tysięcy uschniętych drzew. a zieloni analfabeci walczą o żer dla rosnącej populacji korników. gratuluję i zapraszam niedowiarków w okolice białowieży aby w końcu zobaczyli co naprawdę się dzieje.

ja z białowieży, 2016-07-05 18:57:16

Co tam Szyszce opinie jakiejś tam komisji UE = on wie swoje lepiej od polskich leśników oraz krajowych i zagranicznych uczonych bo sejm zatwierdził jego suwerenność.

Leśnik, 2016-07-05 17:09:36

Unijni komisarze nie rozumieją obecnego kapitalizmu polskiego, który nie tylko wynalazł skuteczną metodę zagłodzenia na śmierć paskudnych korników przez wycięcie puszczańskich świerków białowieskich, ale także otworzył kolejne źródło dochodów dla urzędników i geszefciarzy drzewnych. Tego nikt w "starej Europie" nie potrafi, bo tam ... nie ma już takich puszcz, jak białowieska. A wycinkę się sfotografuje i Bruksela będzie mogła ją sobie obejrzeć na filmie pt. : "Nie było nas, był las, ale go przezwyciężyliśmy i jeszcze się odkuliśmy". Na pocieszenie Brukseli film zakończy się przysłowiem: " Nie będzie nas, będzie las"... Do sprawdzenia przez pokolenie wnuków i prawnuków obecnych komisarzy unijnych.

Stacho G.-Stańczyk, 2016-07-05 15:17:59BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Elbląg rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Bydgoszcz rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdańsk, Wrzeszcz rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Różyny rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Pałuczanin będzie orać i siać,ta witch będzie brać dopłaty. Przecież tak się z tym kraju robi. I obie strony zadowolone. Jeden ma kasę, a drugi ma...

Pałuczanin81

Ja chętnie kupię syryjski albo albo inny ciapaty paszport i będę robił za biednego imigranta . Naklepie dzieciaków z pięcioma babami i za...

Marecki

Dlatego mówiłem też o czołgu. Kilku na pokaz wywieźć na taczce, a resztę budy rozdupcyć i będzie Polska bez Trzeciej Rzeszy.