PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

w puszczy białowieskiej i na terenach wokół puszczy stoją tysiące a może dziesiątki tysięcy uschniętych drzew. a zieloni analfabeci walczą o żer dla rosnącej populacji korników. gratuluję i zapraszam niedowiarków w okolice białowieży aby w końcu zobaczyli co naprawdę się dzieje.

ja z białowieży, 2016-07-05 18:57:16

Co tam Szyszce opinie jakiejś tam komisji UE = on wie swoje lepiej od polskich leśników oraz krajowych i zagranicznych uczonych bo sejm zatwierdził jego suwerenność.

Leśnik, 2016-07-05 17:09:36

Unijni komisarze nie rozumieją obecnego kapitalizmu polskiego, który nie tylko wynalazł skuteczną metodę zagłodzenia na śmierć paskudnych korników przez wycięcie puszczańskich świerków białowieskich, ale także otworzył kolejne źródło dochodów dla urzędników i geszefciarzy drzewnych. Tego nikt w "starej Europie" nie potrafi, bo tam ... nie ma już takich puszcz, jak białowieska. A wycinkę się sfotografuje i Bruksela będzie mogła ją sobie obejrzeć na filmie pt. : "Nie było nas, był las, ale go przezwyciężyliśmy i jeszcze się odkuliśmy". Na pocieszenie Brukseli film zakończy się przysłowiem: " Nie będzie nas, będzie las"... Do sprawdzenia przez pokolenie wnuków i prawnuków obecnych komisarzy unijnych.

Stacho G.-Stańczyk, 2016-07-05 15:17:59BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

prazykwantel

Mam do odstąpienia tabletki Opticide (prazykwantel 600mg) na pasożyty (przywry, tasiemce, motylice). Lek jest w oryginalnym opakowaniu, sprzedaję...

Pałuczanin81

Słońce wiosennie-na polu (po?)rzepaku, wiatr mało 130kg chłopa nie przewróci,a ziemia się mizia pod gumowcami na 5mm.