PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

o nie ... kogo wy tu promujecie?! :( koniec z czytaniem tego portalu!

real, 2016-08-22 14:21:22

Nie przekonał mnie pan, panie Januszu. Natomiast opinia pana Bacy bardziej.

Prow, 2016-08-10 10:00:00

Trzykrotnie podchodziłem do tematu, trzykrotnie dostałem torsji po 20 sekundach.
Jeśli chcemy jako producenci dostać godziwą cenę za swoją produkcję, albo jako konsumenci dostać przyzwoite żarcie za swoje pieniądze, to musimy solidarnie zacząć od wywiezienia na taczkach ( żeby nie używać innych prostych narzędzi typu widły czy kosy) wszelkich "ekspertów", zawodowych działaczy, polityków, certyfikatorów, kontrolerów itp, itd.
Odp.....lcie się od nas i od jedzenia, które produkujemy lub zjadamy! Bez waszych brudnych paluchów jedzenie będzie lepsze, tańsze i zdrowsze, nawet gdyby do niego krowa czy owca naszczała (że o krasnoludkach nie wspomnę).
Zyska producent i zyska konsument. Niestety cała rzesza certyfikatorów, kontrolerów, urzędników, ekspertów i innych zawodowych działaczy będzie musiała poszukać innego, uczciwego i produktywnego zajęcia.
Szanowni konsumenci żywności!
Chętnie się z wami spotkam na lokalnym targowisku, pohandlujemy, pogadamy, jeśli zechcecie zaproszę was do mojego gospodarstwa, zobaczycie jak i czym ,żywię moje zwierzęta - żebyście wiedzieli co jecie. Tylko najpierw musimy WSPÓLNIE pogonić te wszystkie pasożyty, które nam to uniemożliwiają, bo nieźle z tego żyją.

baca56, 2016-07-15 23:36:47BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

biedron

jest bez cover edge, dzięki za radę

maslak88

no to spokojnie możesz dać jaką chcesz, ja mam też JD pasówkę, tylko kup o szerokości 123 cm, bo zapewne nie ma Cover Edga, a szersza może...