PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Także ta śmieszna suma 500 mln euro czyli 2 mld zł :) . Może te pieniądze w skali Polski dały by jakiś ślad ale to są pieniądze na całą UE więc jak dadzą po groszu do litra do będzie góra . Więcej zarobią media na pisaniu i chwaleniu UE za tą pomoc niż sami rolnicy . Ta skórka nie warta jest wyprawki a tu taka petarda 500 mln euro . Niech se tą kasę wsadzą w buty a przestaną manipulować rynkiem i nie będzie trzeba nikomu pomagać !

12,5 sm, 2016-07-19 08:14:44

Kiedyś unia płaciła na rozwój produkcji, teraz będzie płacić za zmniejszenie. Ci unijni przywódcy-eksperci niezłe dropsy tam mają.

onn, 2016-07-19 01:38:57

hehehe znowu deadzą rolnikom po 700 zł wsparcia za 3 letni kryzys ,
HAŃBA HAŃBA HAŃBA !!!!!!!!!! obłowią się tylko ci przy korycie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rolnik , 2016-07-18 21:48:38

a co z rynkiem owoców i warzyw ?
ostatnio był idiotyczny program zielone zbiory i inne idiotyzmy

adam, 2016-07-18 18:22:36

Ha, ha, ha, ha Unia Europejska, ktora namawia do zmniejszenia produkcji i za to chce dawac rolnikom pianiadze, cos tu jest nie hallo z logika. Unia 9 ta sam każe rybakom złomowac statki i zajmowac sie agroturystyka, albo hotelarstwem. No super, chyba nalezaloby pomyslec o przefastrygoewniu tej całaj wspolnej Polityki Rolnej. Moze niech Unia Europejska przestanie wojować z Rosją, to putni kupi od nas całe to żarcie, ktorego ini nie chce już kupować. Przeciez gdybysmy sie nie żarli z Rosja, to mozan by Rosjanom sprzedac całe nasze nadwyzki mleczno nabaiałoweo serowe. Rosjanom pasuje smak naszego jedzenia.

Dionizy .Jakuć, 2016-07-18 16:24:53BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Bobik to roślina strączkowa na najlepsze gleby jak Kolega zauważył W ogóle nie widzę sensu orania po strączkowych  Bobik jak...

jarki

@lokizom jak bilansujesz gnojowicę ? Jeśli mowa o wyborze azotu to wszyscy wiecie że uważam że saletra na start Powiedźcie mi...