PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Rolnicy coraz świadomiej podejmują decyzję i....spiep...ją z tego bajzlu.

W momencie boksowania się z głupotą urzędniczą .....czasami ręce opadają i chce się tę robotę rzucić...
....ona nauczycielka (ile to godzin w tygodniu pracy ustawowe?i zero odpowiedzialności) ...on zwykły policjant (w jakim wieku na emeryturę)....w sumie 5-6 tys złotych miesięcznie na pewno, który rolnik wraz z żoną na czysto ma tyle dla rodziny.......
Tak było i za poprzedniej władzy ... .....co nie zmienia postaci, ze obajzel narasta ....wylazł do wierzchu, wcześniej był politycznie "ukryty"....a teraz razi.....ale był.....

z.., 2016-07-20 07:32:22

"polepszenie koniunktury w gospodarstwie" też bym chciał takie, ale zastanawia mnie jedno jeśli tylko połowie się pogorszyło i pogorszy to drugiej połowie się poprawiło/poprawi lub pozostanie bez zmian czy też nie mają oni zdania w tym temacie? mnie przesuszyło 3 rok pod rząd, ceny zbytu będą jeszcze niższe, pomocy suszowej już nikt nie organizuje, więc "jak żyć"? gdzie #dobrazmiana?

kissmy..., 2016-07-19 20:38:39

A ja odczwam, że "mondry" to do szkoły elementranej zwanej podstawową pownien pójść. Piszcie do złodzieja Obajtka, niech on niechowa forsy z Unii na PINCET PLUS dla Szydlo tylko daje wam dopłaty bo należa sie wam jak suczce zupka. Ale też niech Jurgiel ucuchamia inne programy pomocowe.

Marek Zagórski, 2016-07-19 16:41:14

Ja kupuję wszystko co polskie i nie odczówam różnicy między germańskim 3x przepłaconym. To samo zrobi a wiele w kieszeni zostaje.

mondry , 2016-07-19 14:51:34

Nie spodziewa się, tylko już boleśnie odczuwa obniżkę dochodu. Moja budowa obory odłożona w czasie, gorzej, że jałówki już kupiłam i trzymam po dziurach.

Rolniczka mazowieckie, 2016-07-19 14:13:31BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

ikcomas

zaraz, zaraz @miwigos nie mylisz trochę pojęć? 17% franszyzy to lepiej niż 25%