PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

No dobrze, szanowni państwo, spotkali sie i Jurgiel opowiedzial, ze Unia ma jakis plan, to jest jedno, ale pytanie brzmi jaki plan poza Unia, ma sam minister Jurgiel ? Bo to, że Unia ma miec plan dla 27 członkow w tym dla Polski to jest jasne jak slonce, Unia od tego jest przeciez, ale rolni nie po to glosowął na Pana Jurgiela z Pis, żeby ten mu opowiadał, ze jak Unia coś da , to ja wam mleczarze tez dam. Nie od tego jest rząd, rzad jest od proponowania wszelkich zatem i alternatywnych rozwiązań. PAn Broś bierze pianiadze od mleczary to pyskuje, a Pan Jurgiel nierze pieniadze od podatników czyli tazke rolnikow, to niech ruszy głową i coś na ten mleczny kryzys zaradzi.

Gehenna, 2016-07-25 14:24:49

Napiszcie czy byly jakies propozycje dla chcących ograniczyć lub zakończyć produkcje mleka.
To mnie ciekawi najbardziej:jak unijne pieniądze zostaną zmarnotrawione?
Jeżeli wymyślą cos sensownego jak choćby wypłaty odszkodowań przez 3-5 lat za nie produkowanie mleka to wchodzę w to. Mimo że obora nowa duzo sprzętu, 80 sztuk.
Mam dosyć

kzo, 2016-07-22 13:46:02

Jestem bardzo ciekawa tych wypowiedzi, gdyż jestem na etapie wszystko, albo nic. Tzn. planuję, albo budowę nowoczesnej obory, albo likwidację stada 108 sztuk bydła. Inaczj w mojej manufakturze się nie da (mam bydło w 4 starych budynkach u siebie i u sąsiada). Tylko tej kukurydzy szkoda, bo ma już ze 2,5 metra wysokości. Co ja z nią zrobię?

Rolniczka mazowieckie, 2016-07-22 12:34:49BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Jest teraz znaczy właśnie kiełkuje 

Marecki

Miałeś już groch dwa razy na tym samym polu? Były jakieś niepokojące objawy?