PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Więcej żywności GMO napewno choròb nowotworowych będzie mniej... macie pretensje o glifosat (mimo że zapewne wiele osób nawet nie wie dlaczego)... a codziennie sami trujecie się kupując żywność genetycznie modyfikowaną w coraz większych ilościach.... a do tych co zazdroszczą nowych maszyn... Wy budujecie domy na kredyt lub kupujecie mieszkania ja za taki sam kredyt kupuje sprzęt... rolnictwo to ciężki kawałek chleba... a jak ktoś zazdrości zapraszam do spròbowania... gwarantuje że po roku będziecie mieli dość... o ile tyle uda Wam się wytrzamać...

Niunia, 2016-08-03 18:31:44

Po co ta pyskówka? Ja tylko próbowałem zwrócić uwagę na złe, moim i nie tylko moim zdaniem, używanie pestycydów. Które nam WSZYSTKIM szkodzą. Zdecydowaną większość produktów spożywczych kupuję jak wszyscy i tak samo jestm zagrożony chorobą nowotworową jak wszyscy.

Adaś, 2016-08-02 22:42:38

same kleski,co rok i nowe domy,maszyny i budynki-wszystko z tych klesk

uhahany, 2016-08-02 21:07:30

Piekarz z miasta jak tak ci źle czemu nie kup se ziemie będziesz krus płacił i zobaczmy co powiesz.

rol, 2016-08-02 20:02:49

Tak, warzywka mam z ogródka. Ale to z chlebem, z olejami, masłem, margarynami, mięsem, zjadamy chemię stosowaną w rolnictwie. W moim sąsiedztwie umarło wielu młodych ludzi na raka a część jest chora i się leczy. Ten problem dotyczy nas wszystkich. Nie ma już wsi, na której wszystko się robi dla siebie. Tak było 40-50 lat temu. A zus, podatki? Ja za pszenicę dostaję cenę dyktowaną przez ukraiński import, gdzie oni mają zupełnie inne ceny środków produkcji i pracy. Rząd ma zmniejszyć obciążenia a nie nakładać na tych co ich mają mniej. No chyba, że chcemy zniszczyć wszystko. Tylko za co kupimy chińskie produkty?

Adaś, 2016-08-02 19:47:03

Mnie nie utrzymujesz. Tyram już na ziemi kilkadziesiąt lat. To koncerny chemiczne psują jakość żywności. Środki chemiczne mają terminy karencji. A jeśli chodzi o zasuszanie glifosatem, to niech mi ktoś pokaże w jaki sposób taki termin przy jego stosowaniu działa. Ja nikogo nie chcę truć. Ale dlaczego miliony ludzi jest bezrobotnych a ja pracuję na kilkudziesięciu hektarach? Taka po....na polityka, sprzyjająca koncernom. Ja też zjadam te trucizny, które dostają się do roślin, niestety.

Adaś, 2016-08-02 19:04:01

zjadasz dużo gorsze rzeczy

vice, 2016-08-02 14:48:40

Powinien być bezwzględny zakaz stosowania glifosatu do desykacji. Ja nie chcę żreć chleba z mąki z glifosatem!

Adaś, 2016-08-02 13:11:31BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

LOKIZOM jak nie skosisz to po czym zasiejesz rzepak .ja musze prędzej skosić pszenice

barts

Dlatego napisałem że ilość łuszczyn jest trudna do oszacowania, ale nie przyjmuję plonu rzędu 2-3 tony, co do mtz raczej nie będzie...