PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Nie piszcie takich bzdetów . Ursus tak jak i wielu innych producentów bazuje na poddostawcach komponentów do montażu ciągników w jedną całość . Korzystanie z technologii Perkinsa oraz Carraro nazywać chłamem to jest brak jakiejkolwiek wiedzy na temat budowy maszyn rolniczych jakimi są traktory . Cieszę się , że jest jeszcze firma , która jest w całości z polskim kapitałem i ma na tyle dobrej woli , że chce w tym kraju jeszcze coś produkować . Pozdrawiam młodego Pana Zarajczyka bo chłop ma jaja i próbuje jeszcze walczyć na tym bardzo ciężkim rynku . Choć pewnie mógłby już nic nie robić i pewnie żyło by mu się dostatnio .

Rolnik z powiatu Grójeckiego/Mazowieckie ., 2016-08-09 19:58:55

Bardzo dobrze niech ursus sprzedaje jak najwiecej i całą zarobioną kase na rozwój, za jakis czas będę chcial kupić nowy ciagnik . Mam nadziej ze do tego czasu bedzie to juz oferta jak równa takiej firmie jak np jd. Trzymam kciuki!

Cuubs, 2016-08-03 08:30:26

Z jakimi silnikami oni chcą podbijać rynek Włoski i Francuzki ? Euro 0 ? Może ktoś wie ?

mymmym, 2016-08-03 08:16:50

Liczy sie marka, Ursus to jednak polska marka, tylko czy nie za późno sie zabrali za tę promocje, kiedy rynek europejski a zwłaszcza swiatowy już bardzo zajety, zeby nie powiedziec podzielony między wielkich graczy....

Halina Okrajek, 2016-08-03 06:46:13

Już byłem pozytywnie zaskoczony, że komentujący zaczęli wreszcie być po stronie Ursusa i zaczęli wreszcie używać mózgu. Ale niee, zawsze znajdzie się mało inteligentny pseudo-ekspert jak @paroty i palnie że został sam znaczek. Idź pan być żałosny gdzie indziej.

Mateusz, 2016-08-02 23:16:10

Rolnicy a jakbym chcial kupić polski samochod to co mi pozostaje Melex ? Wszytski polikwidowane, tylko do montowania jesteśmy zdolni ?

Stachu Reyment, 2016-08-02 21:54:18

parody:
chłam to są twoje kartofle, ziarka i wieprzki.

parodia, 2016-08-02 21:51:08

Ursus skończył się już dawno. Teraz pozostało logo i sentyment na ktory można złapać głupiego chłopa. Na polskie maszyny zrobione z ciastoliny i gownolitu nie mam zamiaru nawet patrzeć. Za biedny jestem i nie stać mnie na chłam.

parody, 2016-08-02 15:38:08

Kolega chciał kupić URSUSa, ze względów patriotycznych, negocjował mocno, ale niestety Ursus był droższy od ciągnika z innego kraju. Prawdą jest że w PROW-ach rolnicy głównie kupowali sprzęt zagraniczny, czy to chodziło o jakość, czy koszty serwisu, czy ceny zakupu?

Piotr Kandyba, 2016-08-02 15:17:48

@też ze wsi. Zgadzam się brachu. Mało tego wielu głupich zostało na wsi, a myślą, że są mądrzy. na wszystkim się znają, sami specjaliści, nikt nie może mieć racji. Taki wiejski głupiomądry cwaniaczek

Dariusz, 2016-08-02 14:58:33

Szkoda, że dopiero teraz. Najpierw gdy były NAJBOGATSZE PROW-Y, wyeliminowali skutecznie Ursusa. Teraz gdy już biednie, to Ursus wchodzi do gry. Cieszmy się i z tego. Nasi rolnicy niewiele rozumieją mechanizmy rynku. Gdy mają coś do sprzedania to się drą "kupujcie nasze od polskiego producenta" a gdy oni coś idą kupić to już ta zasada nie obowiązuje. Dopiero młodsi rolnicy są lepiej wyedukowani a wcześniejsza selekcja negatywna tzn. mądry idzie do szkół do miasta a głupi zostaje na wsi, zrobiła niestety dużo złego.

Też ze wsi, 2016-08-02 14:46:55

Zachodnia Europa blokuje dostęp polskich firm do swoich rynków a polscy rolnicy rzucają się na zagraniczny sprzęt jakby był ze złota. Ludzie! Doceńmy nasz rodzimy przemysł bo pójdziemy z torbami. Zachód kupuje swoje. Niestety polska mentalność jest taka, że nie kupimy jajka od sąsiada tylko idziemy do marketu po fermowe badziewie. Broń boże aby sąsiad się wzbogacił.

Polak, 2016-08-02 13:48:01BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Grójec rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Nowy Prażmów rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia
    • Janki rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia
    • Piaseczno rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Też widziałem w pszenicy głuchego ale to zwykle wiosenne wschody  Przyczynom są grudki ziemi zwykle źle uprawione gliny ...

Marecki

Jak miałem kiedyś z nim problem, to wystarczyło na pole dać ziemiory, albo buraki i było czysto. Kto wie, może to przez ciągłe uprawki, bo w...