PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

powiązać rolnikom rece i nogi ! niech idą sie uczyć ! to wszystko zakumają ! rolnictwo tj biznes itd itd jak kocha sie drzewa to jak wycinać ? pieniądz nie śmierdzi itd itd , od tysiecy lat nic sie nie zmienia , oni brali , biorą i bedą brali ! tak mowi fama , ja tylko tak pisze . . .

rezerwa, 2016-08-10 17:03:23

Leśnicy tną miesiąc w miesiąc i dzień w dzień. Rozwalili leśne drogi a jak potem wyremontowali to zamknęli jako wewnętrzne. Ba postawili szlabany i każą płacić mandaty. A właściciel żeby wyciąc musi pisać pisma płacić i może wyciąć drzewo tylko w wyznaczonych miesiącach. Bo ptaszki a to jeszcze coś.Państwo w Państwie.

bob, 2016-08-10 07:41:31

A gospodarstwo jest własnością rolnika czy gminy. Minister niech wydaje zezwolenia na gruntach skarbu państwa a gmina na gruntach gminy a rolnik jako właściciel ma prawo zgodnie z konstytucją władać swoimi gruntami a nie być ubezwłasnowolniony od urzędów lub unii. Skończyły się czasy że obywatel był wieczystym użytkownikiem a decydowała partia.

p, 2016-08-09 15:42:52

jedną rzeczą powinna się dobra zmiana zająć, samosiejkami na terenach rolniczych, skoro poprzedni właściciel lub często skarb państwa nie dbał o ziemię i zarosła samosiejkami, to skoro nowy właściciel chcę ziemię rolną doprowadzić do właściwej kultury to dlaczego ma jeszcze za to płacić?

majk, 2016-08-09 15:40:21

I dalej urzędnik ma decydować o czyjejś własności. To właściciel powinien mieć prawo decydować gdzie chce mieć drzewa i krzewy a gdzie nie. Pod ochronę tylko pomniki przyrody i parki przyrodnicze. Reszta w gestii właściciela a nie urzędników, bez znaczenia z jakiego szczebla administracji.

rolnik polski, 2016-08-09 15:34:15BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

http://www.pomorska.pl/strefa-agro/zycie-wsi/a/maja-chore-nerwy-walcza-z-astma-borelioza-choroby-zawodowe-rolnikow,12596158/

maslak88

myślę, że podobnie jak w tamtym roku