PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Mnie tam rybka,czy będą świnie polskie kupowane po 3 zł za kilo,czy mrożone z zachodu jeszcze taniej.Sprowadzi się kilka TIR-ów pulpy,zrobi kiełbasy i już A inspekcja weterynaryjna zaświadczy,że żadnego lewego importu nie ma i wszystko w zakładzie gra jak tra-lala.
Popijemy,pójdziemy na polowanie z kolegami prokuratorami i sędziami i wesoło.Na podstawie tego nakręcą drugą część filmu "Układ Zamknięty".Ludzie pójdą do kina,zobaczą ,pogadają a my dalej swoje.!

żetelny rzeźnik , 2016-08-13 18:19:16

masz rację rolnik podlaski, za wypowiedziane słowa, zasługują na na taką fotografię. Uspać 160 tysięcy zdrowych świń to barbarzyństwo. Czy jesteśmy aż tak bogaci? Z czyich kieszeni będą te rzekome rekompensaty. Zakładów?
http://www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/janusz-rodziewicz-prezes-srw-rp-rozmowa-nt-sytuacji-zwiazanej-z-asf,133151.html
Na obszarze występowania ASF jest około 160 tys. świń. Można powiedzieć, że jest to dużo ale zarazem niewiele. Sprawa jest oczywista – te świnie powinny zostać uśpione i zutylizowane.

Derkacz, 2016-08-13 16:36:28

no to ładnie ci przedstawiciele na zdjęciu wyglądają, choć z drugiej strony z mojego punktu widzenia trafniej nie można było tego ująć.

rolnik podlaski, 2016-08-12 15:31:15BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

We wsi zmieniają już trzeci komplet maszyn NA SIŁĘ,bo im się nie kalkuluje.. nie mam szwagra na ryczałcie to nie ma co być VATOWCEM

putin

Zasobność ziemi na polu podnosimy nawozami z zewnątrz np. gnojowicą , ja to zrobiłem popiołem z biomasy . Gnojowica a gnojowica to...