PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Mnie tam rybka,czy będą świnie polskie kupowane po 3 zł za kilo,czy mrożone z zachodu jeszcze taniej.Sprowadzi się kilka TIR-ów pulpy,zrobi kiełbasy i już A inspekcja weterynaryjna zaświadczy,że żadnego lewego importu nie ma i wszystko w zakładzie gra jak tra-lala.
Popijemy,pójdziemy na polowanie z kolegami prokuratorami i sędziami i wesoło.Na podstawie tego nakręcą drugą część filmu "Układ Zamknięty".Ludzie pójdą do kina,zobaczą ,pogadają a my dalej swoje.!

żetelny rzeźnik , 2016-08-13 18:19:16

masz rację rolnik podlaski, za wypowiedziane słowa, zasługują na na taką fotografię. Uspać 160 tysięcy zdrowych świń to barbarzyństwo. Czy jesteśmy aż tak bogaci? Z czyich kieszeni będą te rzekome rekompensaty. Zakładów?
http://www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/janusz-rodziewicz-prezes-srw-rp-rozmowa-nt-sytuacji-zwiazanej-z-asf,133151.html
Na obszarze występowania ASF jest około 160 tys. świń. Można powiedzieć, że jest to dużo ale zarazem niewiele. Sprawa jest oczywista – te świnie powinny zostać uśpione i zutylizowane.

Derkacz, 2016-08-13 16:36:28

no to ładnie ci przedstawiciele na zdjęciu wyglądają, choć z drugiej strony z mojego punktu widzenia trafniej nie można było tego ująć.

rolnik podlaski, 2016-08-12 15:31:15BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

przem

tylko raz posiałem kilka lat temu, 30 ar na próbę,  robactwo mszyca strasznie zjadło plon, fakt nie był opryskany

przem

@jarki ma rację, na drugą dawkę jest jeszcze czas, spokojnie do końca marca można czekać (zależy od regionu), choć w 2013 u siebie jak...