PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Rolnikom z Podlasia utrzymującym 2-3 świnie na podejrzewam, użytek własny powinno się wypłacać rekompensaty za zrezygnowanie z chowu świń. W tak małej skali poniesienie kosztów na zabezpieczenie bioasekuracji gospodarstwa jest całkowicie nieopłacalne i nierealne. A odgórny zakaz spowoduje tylko opór społeczny i ukrywanie świń jak w czasach wojen, o rejestracji, przemieszczeniach nie wspominając.
Protest popieram, bo najbardziej pokrzywdzony jest rolnik i to rolnictwo ponosi głównie koszt ASF, a dzik traktowany jest jak przysłowiowa święta krowa.

T.B., 2016-08-25 11:30:50

I myślicie że wirus ASF się was przestraszy i waszego protestu ? Ten wirus jest bardzo oporny i przy tym poziomie bioasekuracji gospodarstw to go latami z podlasia nie wyprosicie.

Leoś, 2016-08-25 08:25:24

brawo sławek! wreszcie rozpędzimy te bandę!!!!

georg, 2016-08-24 19:05:40

Protest rolników w sprawie ASF
30 sierpnia przed urzędem wojewódzkim w Białymstoku od godziny 10 odbędzie się protest rolników w sprawie ASF. Obecność wszystkich rolników z Podlasia, Mazowsza, Lubelskiego i z całej Polski obowiązkowa. Organizator Polski Związek Zawodowy Rolników i OPZZiOR

rolnik podlaski, 2016-08-24 17:37:42BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

agromatik

Nie ma to jak karkóweczka i pyfko w styczniowym plenerku .

Marecki

Tak mglisto, że nawet grill słabo się pali. http://emotikona.pl/emotikony/pic/0zlosc.gif

Marecki

Jakaś magiczna siła to tu przeniosła... Kiedyś dużo go używałem, bo miałem okazje do tego. Zaczęło się od podstawówki, literatura, potem znajomi,...