PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Czytam i nie dowierzam komentarze opierają się tylko na obelgach, prostackim doszukiwaniu się koneksji i wyciąganiu brudow. Szanowani państwo Ci wszyscy ludzie pracują ciężko podejmują decyzje które niejednokrotnie bardzo trudno podjąć czy ktoś kiedyś zadał sobie pytanie co ja bym zrobił w obliczu tak trudnych czasów w rolnictwie w województwie czy kraju. Nie bądźmy puści i zazdrośni pycha to największy grzech. Mikołajczyk jest w branży rolniczej od wielu lat zna problemy wsi i osobiście jako rolnik częsty gość agencji człowiek prosty zawsze byłem zadowolony z obsługi w arimr w wys maz za kadencji tego pana a potem jego zastępcy.

Markus, 2016-08-29 19:47:01

Kaka, mam dla ciebie jeszcze inną może mniej wesoła wiadomość: prawdziwym ministrem rolnictwa i rozwoju wsi jest pewien polityk zwany "księciem z Wolina"Sapienti sat. Szukajcie a znajdziecie.

diana, 2016-08-26 13:08:57

Faktycznie pomyliłem się gdyż podlega pod samorząd województwa czyli marszałka województwa i tym Sposobem rączka rączkę myje. Nowe przepisy o ODR weszły w życie 20 sierpnia więc niedługo się okaże czy romansuja z pisem. Jednak jak spojrzeć na kółka rolnicze wszystkiego można się spodziewać.

Kaka, 2016-08-25 22:43:01

KAka. widzę, ze ty nie masz pojęcia jak jest struktura władzy w Polsce. Wojewoda nijak nie moze byc z PSL-um bo wojewodowie podlegaja Premierowi Rzadu a ten jak wiadomo jest z PiS!!!!! Owszem z PSL-u jest Marszałek Województwa, bo ten jest z wyborów samorządowych a te jak wiadomo wygrała, między innymi , koniczyna. Ergo gdyby wojewoda (przedstawiciel rzadu w terenie) chciał jak mówisz kopnąć "tego lalusia" w d.. dawno by to zrobił, ale pewnie ma jakis blat z PSLem, Bo Jurgiel też jest zblatowany z PSL_em. Przecież to widac, jak na dłoni.

Dyszel prosty, 2016-08-25 21:28:15

Bo ODR podlegają ale już chyba nie długo pod wojewodę który jest z PSL jak przejdą pod rząd to napewno ten lalus kopa dostanie, przecież tylko co przed wyborami zmienił posadzkę z kierownika biura na dyrektora ODR bo wiedział że koryta nie utrzyma.

Kaka, 2016-08-25 20:39:09

Tu jak na dłoni widac jak fantastycznie krzyżuja się interesy PiS i PSL !!!!. Ciekawe,że minister Jurgiel kazał pcimowemu Obajtkowi wszystkich co do joty kierowników biur powiatowych ARiMR i dyrektorów i wicedyrektorów OR ARIMR a nie kazał wymienić szefa czołowej placówki rolniczej jego ukochanego Podlasia - Ośrodka w Szepietowie..??? Bardzo to ciekawe?? Nie jest przeciez tajemnicą, że Marszałek Podlaski Jerzy Leszczyński był przez lata wicedyrektorem Oddziału Regionalnewgo ARIMR w czasach gdy kierował nim Stefan Krajewski. Wielce kuriozalnyten alians PiS./ PSL jest na Podlasiu.. Nieprawdaż ? Interesujace jest wielce jakimi kryteriami kieruje się Jurgiel zwalniając bezwglednie jedną grupe ludzi z PSL a pozostawiajac na lukratywnych stołkach drugą grupę ludzi kojarzonych z ludowcami. Może ktoż wtajemniczony z Podlasia zechce podjać dyskusję i wyjaśni nam publice te personalne meandry kadrowe "naszego ukochanego Podlasia", jak w programie rolniczym TVP - "Tydzień," powiedział redaktor Bogdan Sawicki... Nomen Omen.

Lidia Kowalska, 2016-08-24 18:27:01

A to ciekawe, ze jakos PiS owcom z Podlasia, nie przeszkadza PSL-owiec p. Mikołajczyk, ktory z ranmienia PSL - u przez prawie 8 lat kierował Biurem Powiatowym ARIMRr W Wysokiem Mazowieckiem. Kierowął z poręki PSL-owskiego ministra rolnictwai rozwoju wsi Marka Sawickiego, Tu na przykladzie Szepietowa widać jak na dłonki, że Jurgiel stosuje podwojne stnadardy. Wobec jednych członkow PSL stosuje taryfe, wyrzucamy z pracy na bruk a według drugich: zostawiamy na stanowiskach, mimo ze Mikołajczyk to twardy PSL. Nawet na radnego z PSl startował i bodaj na posła tez. To jak Panie Jurgiel jest z tym PSL, toleruje pan jednych a drugich nie ?

Janina Graczyk, 2016-08-24 17:38:48BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

luiscastro

 Kup prawdziwe paszporty, prawo jazdy, dowody osobiste, wizy, zielona karte USA, IELTS, falszywe pieniadze, Whatsapp::::: + 237671315550...

luiscastro

 Kup prawdziwe paszporty, prawo jazdy, dowody osobiste, wizy, zielona karte USA, IELTS, falszywe pieniadze, Whatsapp::::: + 237671315550...