PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:


Do "corso" poprawiam literówki z mojego emocjonalnego wpisu, żeby lepiej to co piszę trafiło to do Pana/Pani tępego łba. Ośrodki Doradztwa rolniczego zostały przejęte po to, by tzw. dobra zmiana zataczała coraz szersze kręgi to znaczy, żeby wywalić na zbity ryj ze stołków ludzi związanych lub powiązanych z poprzednią zmianą czytaj z PSL-em a postawić swoich spod znaku BMW: biernych, miernych ale wiernych niczym obecna zmiana w ARiMR, ANR i ARR. Ciemniactwo weźmie stołki i związane z tym apanaże. ale nie weźmie za to odpowiedzialności za czesto gęsto spieprzona robotę. Takie nadeszły czasy.

Magdalena Nawara, 2016-09-02 11:49:14

do Magdalena Nawara
proszę wrócić do szkoły podstawowej i nauczyć się poprawnie pisać, bo pani wpis to żenada

corso, 2016-09-02 10:59:44

Mamy socjalizm a w socjalizmie ktoś pensje musi brać. Nie wiem po co w ogóle są te ODR , ARIMR ANR ARR tak jak ZUSy, Powiaty, Misnisterstwa kultury , sportu etc. 80 % urzędników jest nie potrzebnych to tylko stołki żeby rodziny polityków nie musiały się napracować. PIS to komuna , PO PSL daleko od nich nie odbiegają

libertarianin, 2016-09-01 12:43:33

Ośrodki Doradzta Rolnczego zostały przejęte po to by dobra zmiana zatoczyła coraz szsrsze kręgi. to znaczy, zeby wywalic ze stolkków ludzi zwiantcuy z poprzedna kjoalicja czytaj Peezelem a postawic swwoich BMW. Biernych, Miernych ale Wiernuch niczym zmiaana w ARiMR, ANR i ARR. Ciemniactwo wzezmie stołki i zwiazane z tym apanaze, nie wezmie za to odpowiedzialności za częesto spieprzona robotę. Takie nadeszłuy czasy.

Magdalena Nawara, 2016-08-31 16:03:14

Czy coś się polepszy wyraźnie w wynagradzaniu terenowych pracowników ODR ? Czy jak " wieść gminna " niesie " dobra zmiana " obejmie też kierowników zespołów powiatowych?

mario, 2016-08-31 14:56:30BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Baranowo rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Dobry jesteś w wyrywaniu z kontekstu :P

Pałuczanin81

To będzie II albo IIIa ?pyry i bobik?