PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

eko bustowski jajo :-)

pcim5, 2016-09-04 22:59:06

Właściwie więcej takich zwierzątek z wypisanymi imionami trzeba by wypuścić tam gdzie trzeba..........dniówka skazanego większa jak rolnika dochód...z punktu widzenia ekonomicznego ........ można załatwić sobie odpoczynek wreszcie na koszt państwa........każdy powinien przyznać się do dzika...i gitara ...zima wkrótce.....
Tak przyznaję się ...nie mam pieniędzy ...chcę to odsiedzieć......

z.., 2016-09-04 08:24:00

brawo Marcin B.

arszczecin, 2016-09-01 23:35:44

Oj tam oj tam, Bedzie tam jak było , bo kruk krukowi kruka nie wykole, a który to ma cukrzyce, bo to, ze prezes ARiMR ma chorobe Touretta to wiadomo, były wojt gminy Pcimia, nie ma żadnej choroby nerwowej; on ma tylko na potrzeby procesu sądowego w ktorym ma status oskarżonego, żeby jego sprawa o korupcjęe, oszustwo i wyłudzenie nie za bardzo do mediów poszła.... Obajtek nie ma żadnej choroby nerwowej!!!, zespoł Tourette polega na tym, że czyli jak się zdenerwuje to ma tiki nerwowe i jąka się na potegę A "niunia" Stefaniuka to przecież o Renatę Mantur chodzi, Mantur z przepalonym tytoniem głosem to jest szara eminencja i jej nigdy ie sczyszczą, bo nie ma takiego rozkazu ani z Nowogrodzkiej ani ze Wspólnej 30 w Warszawie. Mantur ma przymykac oko na kuglowanie przy doplatach bezpośrednich, a pozostawienie Sierszchulskiego wiceprezesa w ARIMR to jest ukłon w strone rolników z Wielkopolski, bo to protegowany Zochy Szalczykowej, która najpierw u Kalemby a potem u Sawickiego była wiceministrem i reprezentowała interesy najprężniejszego rolnictwa Polski. Innym przykladem na alians PiS/PSL jest Redakcja Rolna TVP. Prezes Jacek Kurski zrobił szefem Rolnej Roberta Glowackiego , prawicowca swojego kumcia z Podlasia, ale Głowacki utrzymywał wszystkich wydawców flagowego programu rolniczego "Tydzień" z Martyniukową i Pietrykowskim włącznie. Tak to się wszystko plecie w tym rolniczym polskim świecie.

Rolnik Gruntowy, 2016-09-01 16:46:24

Jeden ma cukrzyce,drugi śpioch,prezes z chorobą nerwową i tikami,niunia Stefaniuka z "przepitym " głosem.Co to jest resort rolnictwa czy sanatorium ? Konieczne są natychmiastowe zmiany personalne !!!!!!!!!!!!

Rolnik, 2016-09-01 12:58:25

Solidarni jak to kto. Marian Zagórny pokazał że dba o każdego Polskiego Rolnika. Był człowiekiem bezinteresownym w wszstkie wyroki były ściśle Polityczne.

Solidarny, 2016-09-01 11:57:33

Marian Zagórny i ZZRR SOLIDARNI jako pierwsi wskazywali na problem szkód łowieckich,ASF,nad populacji dzików.Wskazywali i wskazują nadal na niekompetencje urzędników,na sitwę stworzoną przez PSL.Na zmowę milczenia.Za to są prześladowani działacze i ich dzieci.Nawet teraz odbierane są im przepustki do ministerstwa,aby zbytnio nie denerwowali ministrów.Jeden z nich ponoć przez nerwy dostał nawet cukrzycy.!

ekojajo, 2016-09-01 11:47:33

Kto miał racje...?

z.., 2016-09-01 11:40:47BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Łódź rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Chodziło mi o liniową odmianę od monsanta pokrewną californium  Kiedyś cała wieś miała californium i wszyscy byli zadowoleni 

men2face

https://www.agrolok.pl/nasiona/rzepak-ozimy-dk-seax-f1.htm