PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Pan da rade ale wielu rolników ...niekoniecznie....

z.., 2016-09-07 23:29:03

...podejdź do płota...

swój, 2016-09-06 21:49:25

Jurgiel kazał Obajtkowi zwolnic 314 płotek z powiatów a zastawił rekiny z PSL-u od Stefaniuka ,Salczyk i Kalemby.Jurgiel w poprzednim sejmie był przewodniczącym komisji rolnictwa i między wyborami prezydenckimi a parlamentarnymi,kiedy już było wiadomo,że PSL tonie miał czas na zawarcie układu na wypadek braku większości w PIS.Pamiętajcie,że PIS ma w sejmie przewagę tylko 4 posłów !!!!!!!!!
Tak,że moja wieloletnia walka z PSL-em poszła na razie na marne.PIS sprzedał nas .choduje żmiję,która jeszcze pokaże swój jad za pieniądze uzyskane od rządu w postaci poborów swoich wiernych psl-owskich działaczy !

ekojajo, 2016-09-06 19:19:54

Nie wiem kim jestes ekojajo, ale podzielam twoj punjt widzenia na sprawy, ktore dzieja sie za PiS w MRiRW. W polskim rolnictwie nie ma co liczyc na jakiekolwiek reformy. A to, że PiSowski Jurgiel zostawił zdecydowana większosc dyrektoró z czasów koalicji Po?PSL t widac jak na dłni, To samo dotyczny rzekomych czystek w ARiMR, ARRi i ANR. Wszyędzie pozostawienie zostali dyrektorzy i wicedyratrzy z PSL , a nawet Samooobrony nie mówiac już o SLD. A Jurgiel opowiada wszystkim, kto go chce słuchać - zwykłe. banialiki.

Dariusz Mamiński, 2016-09-06 18:16:37

Nie będzie dobrze,gdyż reformy chce się robić ludźmi,którzy przez lata działali wbrew rolnikom.
Dyrektorzy w całym resorcie śmieją się w twarz.Są nietykalni i nieśmiertelni !

ekojajo, 2016-09-06 14:39:38

Chłop nigdy się nie sfederuje, bo chłop ma w pamięci pgr- owską przeszłość i nie zamierza zakładać sobie kolejnego chomąta w postaci członkowska w grupie członków stowarzyszonych a to, że chłop jest w Polsce gojem od zawsze to wie każde dziecko z przedszkola. A katolicyzm ? a co ma do tego katolicyzm ?? W Polsce rządzi PAn, Wójt i Pleban tak było, jest i będzie.

hop polski, 2016-09-06 13:41:10

Przecież wszystko jest prywatne,
to jak ma rząd zmusić pośredników, zakłady skupowe, żeby chłopom więcej płaciły.

Pośrednicy żyją jak pączek w maśle, przez głupotę polskich chłopów, którzy nie potrafią się dogadać, żeby coś zrobić wspólnie. Żaden z nich nigdy nie dokładał do swojej działalności, działają i będą działać, muszą mieć zawsze opłacalność.
Myślę, że Chłop w Polsce jest zwykłym gojem, można go upodlić i okraść, stosują to pośrednicy, ale też poszczególne rządy od 26 lat.
A niby jesteśmy w 99 %katolikami.

rolnik, 2016-09-06 13:14:38

Panie ministrze Bogucki mnie nie interesuje Pana opinia o tum co było ZŁE za rządów Po /PSL. To już przeszłość. Mnie interesują Wyłącznie Pana pomysły JAK rozwiązać OBECNE problem i to rozwiązać SKUTECZNIE. A waszych rozwiązań nie widać.

Muzy KANT, 2016-09-06 12:00:42BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Łódź rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Chodziło mi o liniową odmianę od monsanta pokrewną californium  Kiedyś cała wieś miała californium i wszyscy byli zadowoleni 

men2face

https://www.agrolok.pl/nasiona/rzepak-ozimy-dk-seax-f1.htm