PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Pan da rade ale wielu rolników ...niekoniecznie....

z.., 2016-09-07 23:29:03

...podejdź do płota...

swój, 2016-09-06 21:49:25

Jurgiel kazał Obajtkowi zwolnic 314 płotek z powiatów a zastawił rekiny z PSL-u od Stefaniuka ,Salczyk i Kalemby.Jurgiel w poprzednim sejmie był przewodniczącym komisji rolnictwa i między wyborami prezydenckimi a parlamentarnymi,kiedy już było wiadomo,że PSL tonie miał czas na zawarcie układu na wypadek braku większości w PIS.Pamiętajcie,że PIS ma w sejmie przewagę tylko 4 posłów !!!!!!!!!
Tak,że moja wieloletnia walka z PSL-em poszła na razie na marne.PIS sprzedał nas .choduje żmiję,która jeszcze pokaże swój jad za pieniądze uzyskane od rządu w postaci poborów swoich wiernych psl-owskich działaczy !

ekojajo, 2016-09-06 19:19:54

Nie wiem kim jestes ekojajo, ale podzielam twoj punjt widzenia na sprawy, ktore dzieja sie za PiS w MRiRW. W polskim rolnictwie nie ma co liczyc na jakiekolwiek reformy. A to, że PiSowski Jurgiel zostawił zdecydowana większosc dyrektoró z czasów koalicji Po?PSL t widac jak na dłni, To samo dotyczny rzekomych czystek w ARiMR, ARRi i ANR. Wszyędzie pozostawienie zostali dyrektorzy i wicedyratrzy z PSL , a nawet Samooobrony nie mówiac już o SLD. A Jurgiel opowiada wszystkim, kto go chce słuchać - zwykłe. banialiki.

Dariusz Mamiński, 2016-09-06 18:16:37

Nie będzie dobrze,gdyż reformy chce się robić ludźmi,którzy przez lata działali wbrew rolnikom.
Dyrektorzy w całym resorcie śmieją się w twarz.Są nietykalni i nieśmiertelni !

ekojajo, 2016-09-06 14:39:38

Chłop nigdy się nie sfederuje, bo chłop ma w pamięci pgr- owską przeszłość i nie zamierza zakładać sobie kolejnego chomąta w postaci członkowska w grupie członków stowarzyszonych a to, że chłop jest w Polsce gojem od zawsze to wie każde dziecko z przedszkola. A katolicyzm ? a co ma do tego katolicyzm ?? W Polsce rządzi PAn, Wójt i Pleban tak było, jest i będzie.

hop polski, 2016-09-06 13:41:10

Przecież wszystko jest prywatne,
to jak ma rząd zmusić pośredników, zakłady skupowe, żeby chłopom więcej płaciły.

Pośrednicy żyją jak pączek w maśle, przez głupotę polskich chłopów, którzy nie potrafią się dogadać, żeby coś zrobić wspólnie. Żaden z nich nigdy nie dokładał do swojej działalności, działają i będą działać, muszą mieć zawsze opłacalność.
Myślę, że Chłop w Polsce jest zwykłym gojem, można go upodlić i okraść, stosują to pośrednicy, ale też poszczególne rządy od 26 lat.
A niby jesteśmy w 99 %katolikami.

rolnik, 2016-09-06 13:14:38

Panie ministrze Bogucki mnie nie interesuje Pana opinia o tum co było ZŁE za rządów Po /PSL. To już przeszłość. Mnie interesują Wyłącznie Pana pomysły JAK rozwiązać OBECNE problem i to rozwiązać SKUTECZNIE. A waszych rozwiązań nie widać.

Muzy KANT, 2016-09-06 12:00:42BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

ikcomas

Jak dany jest normalnie, czyli tam gdzie się dało wjechać to jest ok, ale odpowiednio wcześniej druga dawka musi iść, to znaczy jak nie zdążysz...

Marecki

To da się przeżyć. A jak jest arka, to musi być też warka ;)  Za to zrobić na arce grilla... Musi być super.