PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

PIS kłamał, kłamie i kłamał będzie.

jeleń, 2016-09-07 20:34:45

ekojajo ...BRAWO

z.., 2016-09-07 16:08:50

Sawicki Marku, tu nie jest żaden wolny kraj, tylko eukołochozowa kolonia, a demokracja to - jak pisał Platon - najgorsza z politycznych herezji. Czy mam przypomnieć, czym jest PSL ergo ZSL? Kiedyś mówiono na was arbuzy: z wierzchu zielone, w środku czerwone. Dziś to juz chyba tylko złodzieje, jak cała reszta partii w tym nieszczesnym, kraju.

małygrek, 2016-09-07 15:41:59

U mnie w gospodarstwie najbardziej przeszkadza mi PSL, gdzie tylko może to nogi podkłada, a o interesy dba ale tylko swoje

maxi, 2016-09-07 15:33:34

Wolny kraj ? wolne żarty !!!

eureka, 2016-09-07 13:36:17

Ja szanuję biznesmanów, a nie frajerów. Wolny kraj, demokracja.

Sawicki Marek, minister rolnictwa w rządzie Ewy Kopacz, 2016-09-07 12:09:09

Wszyscy bronią rolnika tylko wtedy gdy , jak chcą , żeby poszedł i wrzucił na nich kartkę wyborczą, która otworzy im drogę do głębokiego koryta na cztery czy pięć lat, w zależności od rodzaju wyborów. Faktem jest jednak, że na tzw. obszarach wiejskich największe wpływy maja realnie PSL i PIS. Samoobrony nie ma z wiadomych względów. Platformy wieś i rolnictwo nie interesuje, no może poza posłem platformy - Michałem Szczerbą, który był pracownikiem ARiMR. Nowoczesna też rolnictwo nie interesuje, więc na polu pozostaje , nolens volens, PiS i PSL, które o rolnictwo znów rozegrają potyczkę, bitwę czy wręcz wojnę o dusze na wsi. Walka będzie zażarta. Dla mnie najbardziej zabawnym jest taki aspekt: walkę o umysły na wsi na razie wygrała partia kierowana przez osobnika, który wg. mnie nie rozróżnia gdzie krowa ma przód i tył. To, że PSL tak pozornie mocno osadzona na wsi przegrała wybory parlamentarne z kretesem świadczy o absolutnej intelektualnej indolencji jego liderów z Piechocińskim włącznie.

vektor zero, 2016-09-07 11:55:04

Twierdzenie,że PSL jest jedyną partią broniącą rolnika to tak jak twierdzenie,że homoseksualizm jest jedyną metodą antykoncepcyjną !!!!!!!

ekojajo, 2016-09-06 21:02:04

"To jest brak szacunku dla polskiej wsi??? no niechże ten "polityk" nie żartuje... bo to jest właśnie taka mdła papka, bełkot, ;pierdu, pierdu. nikt sie na to, już nie nabierze. To jest sejmowe jałowe, czcze ględzenie, a nie polityka. Co Pan proponuje pani K-K?

BORYNA, 2016-09-06 19:21:47

Ja mam takie zasadanicze pytanie do Pana dr. byłego ministra Pracy i Polityi Społecznej Władysława Kosiniaka- Kamysza; Czy znalazł Pan już w swoich szeregach kandydata na ministra rolnictwa i rozwoju wsi na czasy kiedy za pare lat PSL za spraw głsow wyborczych znow zasiądzie u steru w gmachu przy ulicy Wspolnej w Warszawie ? Podejrzewam, że nie zadal Pan sobie trudnu i nie poszukwał osoby, ktora jesty członkiem PSL, ma wykształcenie wyzsze rolnicze lub ekonomiczne, i chaiałaby pokierowac nawa rolnciza w Polsce.? Podejrzewam, że nie a powinien Pan dawno juz rozjerzyec sie za innym srodowiskiem niz to skąd rekrutowali się poprzedni ministrowie czyli Kalemba, Kalinowski, a przede wszystkim Sawicki... Polskie rolnictwo potrzebuje świeżego spojrzenia na sprawy rolniczej gospodarki , ktora Sawicki, Kalemba et consortes upolitycznili do cna. 22 listopada br. na stadionie narodowym redakcja Farmera organizuje najwiąkszą konferencję rolnicza na swoje 85 - lecie. Stadion Narodowy jest miejscem, w ktorym można zaprezentowac swoj program wyborczy na najblizsze lata, a jeśli nie program wyborczy to przynajmniej jest to okazja do przedstawienia swojej racjonalej wizji rolnictwa polskiego na najbiższe lata. Zobaczymy ilu polityków polskim ze wszystkich partii sejmowych i pozasejmowych skorzysta z okazji, by przemowic na tym forum. A Pana Kosiniaka Kamysza zapewniam, że w jego szeregach PSL są młodzi wykształceni inżynierowie rolnic, którzy zdecydowanie lepiej poprowadza sprawy rolnictwa niz Sawicki i Kalemba .. trzeba tylko odwiedzić SGGW, albo Akademie Rolnicze w całym kraju. Ekspertów tam jest pod dostatkiem. Zachęcam.

Stefan Ławski, 2016-09-06 18:33:36BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Na końcu nam zmarznie w lutym i tabelki do archiwum

mieto35

Ja mam coś takiego , trochę się różni od tego co dodał @przem  , co źródło to inne dane .