PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Tak głupich wypowiedzi nigdzie jeszcze nie czytałem. Od razu widać, że to portal rolniczy.

lekwet, 2016-09-11 21:27:11

Panie "rychu" - parafrazując Pana wypowiedź to faktycznie jeden wielki pic na wodę ! Człowieku, gdzie Ty żyjesz. A tak w ogóle to myśliwy nie był i nie będzie parobkiem u Ciebie, i Tobie podobnym ! Ty chyba spadłeś z innej planety, lub też dotknął Cię wtórny analfabetyzm. Wszak naukowcy dowiedli Panom Rolnikom o ich bezsprzecznej winie w rozprzestrzenianiu się ASF. Przestrzegajcie nakazów 10-cio punktowej bioasekuracji. Daje się słyszeć, że na rękę Wam odszkodowania po cenach wolnorynkowych. Faktycznie świniaka uśpią , żreć już mu nie trzeba dawać, a pieniążki pewne i to z podatków nas wszystkich! Zatem "karz" sam sobie zrobić porządek w swojej hodowli, a w swojej głowie poukładaj sobie te problemy zgodnie z koniecznymi zaleceniami a nie obarczaj weterynarzy i myśliwych , a pośrednio i Pana Boga, bo nie zawsze daje parasol ochronny nad Waszymi świniami, w postaci bezchmurnych księżycowych nocy, co wyklucza interwencję myśliwych. Piszesz o " hobby" myśliwych, tak to faktycznie musi być " hobby" skoro pilnują Ci Twoich upraw, bo znając to zagadnienie, to twierdzę,że jest to bezpłatny dobrowolny obowiązek zawarowany w stosownych aktach prawnych Panie Rolniku. Zatem myśliwy może współpracować z Panem rolnikiem, ale nie na takich zasadach o których Ty wypisujesz bzdury !
Pozdrawiam

myśliwy, 2016-09-08 14:11:43

ASF to wirus z wirusem jeszcze nikt nie wygrał. On Tu Już Jest i tyle w temacie.

RR, 2016-09-07 21:50:56

Masz rację rychu ,jeżdzę na różne spotkania informacyjne związane z ASF ,i na każdym mowa tylko o winie rolników ,tylko bioasekuracja ,kontrole itd..itd..weterynaria by tylko kontrolowała rolników i zamykała hodowle to ich główny cel..mało ,a nawet bardzo mało jest mowy o dzikach kołach łowieckich itd ..wiadomo przecież że ...jak dzik nie będzie roznosił wirusa,, to i rolnik jej też nie rozniesie..

rolnik, 2016-09-07 19:01:40

Weterynarze do odstrzału! Myśliwi do odstrzału. Dajcie pozwolenia rolnika na bron i sami sobie poradzą jak nie ma woli ze strony rządu! Kolo lowieckie to jeden wielki pic na wode - to jest ich hobby przeciez i strzelają kiedy im się chce a nie kiedy im się karze. Jezeli kola lowieckie dzerzawia obreb gdzie jest zwierzyna zakarzona to niech placa tez odszkodowania za rozprzestrzenianie sie wirusa. W końcu to "ich dzik" roznosi wirusa i to oni doprowadzili do takiego stanu rzeczy. Niech w końcu przejma odpowiedzialność , tal samo rząd jak i cala klika weterynarzy za zaniechania ! Kpina obarczać rolnikow kolejnymi ograniczeniami nakazem bioasekuracji itp itd a sami nie robią nic. .

rychu, 2016-09-07 18:46:20BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

2 godziny temu, lokizom napisał: "Szef" obwodu łowieckiego powiedział mi że teraz jak kola nie będzie stać na wypłatę...

przem

@jarki naraz, razem z T1 na liść flagowy z T2 pójdzie dodatkowo 20-30 gram boru