PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Do protestujących sadowników chętnie dołączą hodowcy bydła mlecznego. Dokładnie taki sam motyw - jeżeli nie ruszy eksport do Rosji to my z kolei utoniemy w naszym mleku.... Jaki jest sens transportowania przez 60 dni mleka do Chin, jeżeli za granicą mamy tak chłonny rynek zbytu ? Może w końcu ktoś ruszy głową, że za te wszystkie zawirowania polityczne .... za tę "dobrą zmianę " zapłacimy bardzo drogą cenę. I nie wystarczy nawet 500+. Mleczarnie ledwo wiążą koniec z końcem a rolnicy liczą złotówki jak tu zapłacić kolejną ratę kredytu, żeby właśnie komornik do nas nie zapukał.
Wszystkie skupy interwencyjne to raj dla spekulantów. Rozdawanie jabłek na naszym rynku jeszcze pogłębia spadki cen. A ludzie na świecie głodują. Natomiast u nas wszystkiego nagle produkujemy za dużo. Jak to się dzieje ?

Emilia, 2016-09-13 17:09:52

to ze pis tylko jeszcze pogorszy sytuacje bylo wiadomo od zawsze wiec nie wiem dlaczego ten biedny lud tak zaglosowal. Pis pomoga rolnikom ale tym z Ukrainy :)

popp, 2016-09-13 09:53:50

Zamiast zjeść jabłka na złość Putiowi , udławiliśmy się jabłkami. Polityczne kreatury , teraz będą zwalać winę na sadowników , że za dużo produkują.

small farmer, 2016-09-13 07:42:28

Na grupy producenckie wzięłi mase kasy z Unii Europejskiej, poinwestowali kupe swoich pieniedzy i teraz chcieliby moc sprzedawac jabłka do Rosju a Tu Putin pokazał im to co w sklepach był ow stanie wojennym.. to jest praktycznie kwadratura koła, jakby na to nie patrzył. Za rzadów PiS nie ma mowy na zniesienia embarga, choć Berlin i Paryż pewnie dogadaaj się... jak zwykle ponad naszymi glowami.

Dariusz Mamiński, 2016-09-12 17:41:16

inne gatunki hihi
dobra zmiana dziala

yy, 2016-09-12 16:16:43BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

U nas też zaczynają kwitnąć te kikuty :(   A pszenica kończy krzewienie ale jest "fest" :)

jarki

Kiedy jeszcze siałem jary z wyboru to zwykle 70-80 przedsiewnie Reszta tak do 120-140 (oczywiście łącznie)  Teraz ma DUŻO więcej :D